کوروش تو بخواب، پرشين بلاگ بيدار است.

::پرشين بلاگ::

پس از يک هفته که هر دقيقه آن براي ما ساعتها گذشت، مشکل سرور پرشين بلاگ حل شد و هم اکنون پرشين بلاگ بيدار است. در اين مدت دوستان زيادي در سيستم نطرخواهي به ما لطف داشتند و جملات پر از محبت آنها به ما انرژي مي داد. در عوض عده اي نيز از فرصت استفاده کرده به تبليغ سرويس خود که در آينده راه اندازي ميشود و يا وبلاگ خود پرداختند. همچنين عده اي هم ما را در مظان اتهام و هتاکي قرار دادند که اين نوع برخورد در جامعه امروز ما امري عادي است و جاي تعجب ندارد (البته براي ما بد نبود، چون مشخص شد که کي دوست و کي دشمن). به هر حال مشکلات به وجود آمده پشت سر گذاشته شد و اطلاعات شما عزيزان بدون کوچکترين آسيبي دوباره در اختيارتان قرار گرفت. اميدواريم از اين نوع مشکلات ديگر رخ ندهد.
و اما يک تشکر مخصوص از عمو حميد عزيز که کمک بسياري به ما کرد و مقداري از فضاي خود را در اختيار پرشين بلاگ قرار داد تا بتوانيم با شما در ارتباط باشيم. همچنين سيستم نظرخواهي رو روزانه آرشيو هم کرد. از عمو حميد بسيار متشکريم و اميدواريم بتوانيم جبران کنيم.
با تشکر

/ 17 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیدار

حالا اولین کاری که باید بکنید به روز کردن فهرست کاربران است. همگی دستتون درد نکنه و مرسی

آسمان

سلام . خسته نباشيد و دستتون درد نكند. خوشحالم كه تلاش شما و صبر ما بي نتيجه نموند. اميدوارم كه هميشه موفق و پيروز باشيد.

saber

سلام به دوستان عزيز واقعا دستتان درد نكند لطفا تقسيم فهرست كاربران را بر اساس حروف الفباي فارسي بكنيد تا كاربران راحتتر باشند. اگر امكان دارد برايم بنويسيد چگونه ميشود تصوير را داخل بلاگ آورد.اميدوارم موفق و مويد باشيد .برادر كوچكتان.صابر

بهار

خسسسه نباشین

الهه

جدا خسته نباشید . کاش همه ما مثل شما این قدر وظیفه شناس بودیم و پیگیر کار همو طنان.

زحل

تبریک می‌گم برگشت دوباره‌تونو! تو این یه هفته خیلی تلاش کردین؛ می‌دونم. خسته نباشین! ولی لطفاً بگین این دو روز تأخیر برای چی بود؟ حالا این سرور جدید سرعتش بالاتر از قبلیه؟

عمو حميد

سلام ، اول از همه خوشحالم که مشکل پرشين بلاگ برطرف شد . دوم از همه هم خوشحالم که کمکي هرچند کوچک به شما کردم . با آرزوي موفقيت

کوروش

آقا چرا مزاحم ميشين من که خوابيدم. هی صدام ميکنين و بيدارم ميکنين. !!!

zeitoon

in blogspotiyaye badjens too in modat be ma kam deldari dadan ,ishala oonja ham ye modat kharab she ta ma yadeshoon bedim chetori deldari midan! :)

zeitoon

dar zemn ghablan liste weblogaya ro mikhastim hamash too ye safe miyoomad hala chera hey bayad safe varagh bezanim ,injoori kheyli tool mikeshe ta yekio peyda konim