چند خبر مختلف

::رضا::

سلام

اميدوارم که خوب و خوش و سلامت باشيد! تصميم داشتم وقتی از شر اين بيماری راحت شدم خدمت برسم و چند کلامی خدمتتان عرض کنم! اما ديدم انگار اين بيماری من خوب شدنی نيست !
اولين موردی که می خواهم به آن اشاره کنم راهنمای کاملی است که با زبانی ساده و خودمانی توسط يکی از کاربران فعال پرشين بلاگ ، زحل عزيز نويسنده وبلاگ ديده نوشته شده که بسيار جامع و خواندنی است و حتما سری به آن بزنيد و به اطلاعات خود اضافه کنيد!

موضوع دوم پيغامی بود که آقای محمد ، نويسنده وبلاگ تک نواز در صندوق نظرات قبلی گذاشته بودند. من حتی هنوز وبلاگ ايشان را نخوانده ام ولی غير از قضاوت ايشان در مورد گروه موسيقی ( که بايد بررسی کنم ) کاملا با ساير نظرات ايشان موافقم ! برای همين اصل نظرات ايشان را بدون تغيير در اينجا تکرار ميکنم و بايد تاکيد کنم که اينجا مدير و مدير بازی نداريم و همه بايد در چهار چوب توافق نامه ای باشد که پرشين بلاگ با کاربران و مديران گروه ها(ويرايشگران فهرست اعضا ) دارد و اميد وارم که اگر سو ء تفاهمی هست به زودی رفع شود!
رعايت اين توافق نامه ها به منظور حفظ اين مجموعه و استمرار آن ضروری است.

شروع::::::::::
با سلام! بايد بنويسمـ،هرچند يقين ندارم كه مخاطب آنچه مينويسم ،شما بايد باشيد. بايد بنويسم،چرا كه از گفتن اين حرف ها ،از سوي من و نيز شنيدن آنها از سوي شما((مديران سايت؟!!!))گزير و گريزي نيست. مي خواهم ورود كلمات و تركيبات و همچنين مفاهيم تازه را در كنار پست و مقام هاي تازه تر به شما و به همكارانتان (( فرخنده باد)) بگويم!!!! مبارك باشد!!هبذا!!كلماتي همچون....مدير گروه..!!!!..نظارت..!!!!..بررسي.!!!!!...حذف!!!!!! مطابق نبودن با مشخصات گروه!!!! و لابد چند وقت ديگر...........عوض كردن يك يا چند كلمه....!!!!حفظ شئونات!!!!بيرون انداختن از ليست !!!و....بالا خره...روانه كردن به زباله دان تاريخ و.........! راستي ميدانيد به زبان افرنجيه به اين فرايند چه ميگويند؟....س ا ن س و ر !!!! سانسور آن هم به دست آدمی ((خود فرموده)) كه شما حضرات.او را بر اهل نوشتن مسلط كرده ايد !

نميدانم و نمي خواهم بدانم كه معيار ملاك شما يا ديگران براي انتخاب اين ((آقا ناظم ها))ي اينتر نتي چيست و يا چه بوده. همينقدر بگويم،وبلاگ نويس ،تمامي زيبائي و جذابيت اش را وامدار: راحتي ،بي پيرايگي و مستقيم بودن اش است.آيا هرگز انديشيده ايد كه اينترنت نخستين فضاي برخوردي است كه در آن ،انسانها فارغ از رنگ ونژاد ومليت و طبقه حتي ،وتعلق به هر ((گروه و گله اي)) با يكديگر صرفا و صرفا با ذهن و زبان شخصي خودشان به تعاطي وگفتگو مي پردازند؟؟ و پس،چگونه است كه به روزگاري كه هر نوع خوب و بد كردن و اعمال سليقه اي در مورد ((كار)) ديگران به نوعي :((جهت دهي ذهنی)) و بالمآل،هدايت!!!!و كاناليزه كردن فكري ودخالت در مسير رشد و بالندگی انديشه:تعبير و تاويل ميشود!شما با پشت كردن به زمانه،((آقا ناظم)) و((مدير گروه با اختيارات نامحدود ))مي آفرينيد؟

نگاهي بيندازيد به لحن پر تفرعن و ارباب وار مدير گروه موسيقي !!!!!در پاسخ به نويسنده بلاگ موسيقي سنتي! اينكه حق با كدام است ؟مطلب ما نيست.نكته در مسلط كردن بعضي بر بعض ديگر است!!

اساسا،چه مقامي اعلميت و اعدليت اين جناب مدير گروه را احراز كرده؟و بر اساس كدام ادله و((اصول استنباطيه)) اي اينچنين ((ابداع احتمال ((فرموده كه : ايشان شايستگي شباني بر ((اغنام ا...)) را ،دارا هستند؟ يادمان باشد:روزگار مديريت بر انديشه ها ،دير زمانيست كه بسر آمده است!و نيز به يادمان بياوريم اين گفته را كه :آنكس كه دير!! مي رسدرا،تاريخ پادآفره خواهد داد))! با عذر از اطناب ناشي از رنجيدگي،و يادآوري اين نكته كه :نمي دانم زين بعد،دوستان و دوستداران را،براي خواندن خزعبلات قلم انداز خويش،به كدام نشاني بايد حوالت دهم؟ ايكاش،دستكم،مقام مديريت عظماي گروه موسيقي اين امعان نظر را از اين بنده دريغ نكناد و نفرماياد.آمين
پايان::::::::::

قربون همگی
رضا

/ 9 نظر / 8 بازدید
Ava

سلام من مدتی است که ميخواهم در فهرست کاربران قرار بگيرم که هنوز محقق نشده لطفا مرا راهنمايی کنيد. متشکرم

زحل

رضا جون خیلی ممنون از لطفت. شرمنده‌ام ها... ولی با عبارت "راهنمای کاملی" که لینک دادی، لینک ثابت نیست و به وبلاگ داده شده. لینک ثابت مطلب اینه: http://eye.persianblog.ir/?date=13811009#188147 لطفاً درستش کن.

بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اميرکبير

سلام لطفا ضمن مراجعه به سايت جديدالتاسيس بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي اميرکبير ، چگونگي عضويت در فهرست کاربران و قرار گرفتن در موتورهاي جستجو را توضيح دهيد. با تشکر فراوان

~FARSHAD~ و خانومي

شما اگه راست می گين که اين مديرا اندشن و اينا . چرا آدرس وبلاگاشون رو نمی دين ؟ . من به يکی از آدرس ها شانسی بر خوردم ( از طريق کامنت ) . وبلاگش هيچی نداشت . حتی آپديت هم نميشد!!! ... واقعا چرا به سوال اين آقا جوابی نمی دين ؟ ... بر چه اصولی اين مديرا انتخاب شدن ؟‌. من يه وبلاگ جديد زدم . ۱ ماهه منتظرم بره تو ليست ... مديرهای پسر فقط وبلاگای دخترا رو حال می کنن ببنين . همونطور که وبلاگ شقايق۱۸ دو سه روز بعد از درخواست به ليست اضافه شد و مدير محترم اومد و تو کامنت وبلاگشم قربون صدقش رفت ... ! ------ کاش قدری ، آسمان آبي بود !!!!!!!! ------ از شعراي خودمه حال كردم بنويسم!!!

!

!

كامران(ابادي دانلود)

رضا يه قالب ديشب تا صبح روش كار كردم درست كردم.روي وبلاگمه.برو ببين.خدايي خودم ازش راضيم اگر خوشت اومد ثبتش كنين.بعدش به اون عطا هم بگو بره ببينه.كف كنه.هي نره پشت سرم با بهرنگ بشينه بگه كامران هيچي بارش نيست.lool

محمد

آقا رضاي عزيز! شادماني من ، تنها از پاسخ سريع شما نيست،بلكه ، ((باز آورد)) متن كاملي ،كه در جاي جاي آن نكاتي آمده كه، ضرورتا در تائيد شما نيست،! مرا سرشار از غرور و سرور كرد!و اين براي من نشاني روشن از رشد فكري و بلوغ انديشگي شما و همنسلان شماست.

زيتون

همين كه اين نامه رو گذاشتين نشون مي ده خيلي دموكراتين :)))

محمد

آدمي نفس تازه مي كند ،وقتي ميبيند،كه هم اكنون در اين سرزمين-بالاخره-نسلي باليده كه نقد را بر مي تابد و آنچنان (( روادار )) است كه ،سخني كه در تائيد او نيست را،با صداي بلند تكرار نيز ميكند....درود بر شما...! تاريخ گواه مست كه فرزندان اين سرزمين ،چه مايه ،(( جان و جواني )) در راه رسيدن به اين مرحله فدا كرده اند .در مقايسه با اين -شرح صدري- كه شما از خود نشان داديد،كنار نهاده شدن چند متن از من و حذف صفحه ((نقد و تحليل موسيقي)) قابل ذكر نيست. ايام بكام و عاشقي ات مستدام