سيستم مديريت فهرست کاربران

::پرشین بلاگ::

سيستم مديريت فهرست کاربران تکميل شد و بر روي سايت قرار گرفت. در اين سيستم براي هر گروه يک و يا چند نفر به عنوان مدير در نظر گرفته مي شود که اين مديران توانايي اضافه، انتقال به گروه ديگر و حذف وبلاگهايي که در گروه آنها در ليست انتظار قرا گرفته اند را دارند. همچنين اين مديران مي توانند وبلاگهايي را که قبلا به فهرست اضافه شده اند را نيز حذف و يا به گروه ديگري منتقل کنند.
هر يک از کاربران پرشين بلاگ که مايلند به عنوان مدير فهرست کاربران با سايت همکاري نمايند، مي توانند با مراجعه به صفحه عضويت مدير فهرست کاربران که از طريق صفحه فهرست کاربران قابل دسترسي است و پر کردن فرم عضويت در ليست انتظار قرار گيرند. مديران سايت پس از بررسي، او را به عنوان مدير فهرست کاربران براي گروهي که خود درخواست نموده است، انتخاب کرده و دسترسي هاي لازم را در اختيارش قرار مي دهند. کاربران عزيز توجه داشته باشند که افرادي به عنوان مدير فهرست کاربران پذيرفته خواهند شد که محتواي وبلاگشان با گروه درخواستي مطابقت داشته باشد و به طور کلي از اعضاي فعال پرشين بلاگ باشند.
همچنين يک موافقتنامه جهت استفاده از فهرست کاربران نيز در صفحه اول فهرست کاربران قرار داده شده است.

/ 56 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي

من اگه عقلم كار كنه و درست فهميده باشم، شما من رو براي مديريت نويسندگي، و rsaeedirad رو براي ادبيات انتخاب كرده بودين، ولي اشتباهي به هردومون دسترسي نويسندگي رو داده ايد. به هر حال من فعلا دست به ليست نمي‌زنم، و بنا شد كه مدير نويسندگي باشم، بهم بگيد.

مدير سايت

سلام، خيلي از شما دوستان که دارين با جديت به عنوان مدير فهرست کاربران فعاليت مي کنيد متشکريم. اميدواريم بتوانيم در آينده با هم همکاريهاي بيشتري داشته باشيم. صباي عزيز، ابزار مورد نظر شما به منوي مديريت فهرست اضافه شد.

يه نفر

با سلام . مديران محترم سايت آيا فكر نمي كنيد وقتي چند نفر به عنوان مدير فهرست انتخاب مي شوند در نظرات و كارهاي مربوط تداخل و اختلاف نظر پيش آيد ؟

آراد

دوستاني که درخواست ثبت در ليست آموزشي دادن سه چهار روز صبر کنن تا اين لست اول پاکسازي بشه بعد به ليست اضافه بشن . من به همه اعضاء غير فعال ايميل زدم.

آرمين

دستم شيکست ! ليست کامپيوتر تموم شد ! :)

مدیر خطرناک...

اگه از آخرین مطلبی که تو وبلاگت نوشتی ، بیشتر از یک ماه گذشته باشه...باید فاتحه وبلاگ خودت رو بخونی...اینجا باید یه خونه تکونی درست بشه .

کامران (ابادی دانلود)

ادامه: یک پیشنهاد:بهتر نیست وقتی میخواهیم کاربری رو حذف یا وارد کنیم اول یک سوال بشه.خوشبختانه تا حالا که مشکلی پیش نیومد برای جلوگیری عرض میکنم.

کامران

واقعا خسته نباشید.برنامه که برای مدیریت لیست ها کردید معرکس.حالا میفهمم چرا کمی طول کشید.البته من که به کارت ایمان داشتم.

سعيدي راد

سلام. همين چند دقيقه پيش موفق شدم گروه نويسندگي را به روز كنم. فكر مي كنم به تنهايي از عهده اين كار بر بيايم. و نياز به وجود چند نفر نيست . با اين حال تصميم با شماست. سبز باشيد!

پزشكي امروز

سلام. به نظر من اول بايد يك تعريف از هر گروهي ارائه بشه تا بشه با توجه به اون افراد را اضافه يا حدف كرد. مثلا در گروه هاي تخصصي مطالب فراخور آن نوشته شود نه <خاطره> مرتبط با آن.