شمارشگر بازديدکنندگان وبلاگ

email ها و پيامهاي زيادي دريافت كرديم كه در مورد نمايش تعداد بازديدكنندگان هر وبلاگ در ليست اعضا سوال شده است . شمارش گر قبلي به علت ساختار ساده ان كه تنها يك hit counter به شمار می رفت پاره ای اشکالات را هم در نمايش صحيح hit ها و هم کارکرد کلی سيستم ايجاد می کرد به عنوان مثال دوست دانشمندی 3.gif اقدام به اجرای يک حلقه refresh به مدت ۱۲ ساعت !! کرده بودند که مثلا وبلاگشان در صدر پربينده ها قرار گيرد . به هر حال لزوم داشتن يک counter هوشمند و بهينه در پرشين بلاگ احساس می شود. دوستانی که تجربه عملی در برنامه نويسی script ها با request بالا دارند مطلع هستند که برای سايتهايی مثل پرشين بلاگ استفاده از تکنيک url redirection مناسب نيست زيرا به علت بالا بودن تعداد request ها response queue سرور پر شده و عملا از کار می افتد. لذا تنها راه ممکن برنامه نويسی يک مجموعه اسکريپت client side و server side شبيه state4all است. در حال حاضر روی اين موضوع بررسی می کنيم تا در صورت عملی بودن از نظر امکانات اقدام به راه اندازی آن کنيم .

/ 4 نظر / 22 بازدید
noktegoo

سلاممسئله شمارشگر برای مراجعه کنندگان به وبلاگ خيلی ضروريه و ما هم صبرمان زياد است . از زحمات شما سپاسگزارم .زنده و پايدار باشيد.

نويد

دانشمندان زیادی بودند که به دلیل عدم دانش کافی بصورت دستی عمل refresh رو انجام میدادند..

آقا سپهر

آقایون میران لطفا" منرا کمک کنید خواهش می کنم هرچه سریعتر من هر کاری کردم نتوانستم از سیستم شمارشگر شما استفاده کنم . اگه میشه سریعتر بمن کمک کنید.

مهران علیدوست

بلاخره چی؟