تبليغات، شريان اقتصادی

::رضا::

سلام و درود! ببخشيد که کار و گرفتاريهای پرشين بلاگ فرصت نداد تا زودتر خدمت برسم.
خوشبختانه الان پرشين بلاگ بصورت نصفه نيمه خود کفا شده و اميدوارم که تا ماههای آتی بتونيم اينجارو حداقل بصورت غير انتفاعی اداره کنيم.
فراز و نشيبهای مختلف پرشين بلاگ در طول اين مدت باعث شد تا همکاري های دورادور من با بهرنگ و عطا تبديل به يک همکاری تنگاتنگ برای مديريت و بقای پرشين بلاگ بشود.
برنامه های زيادی برای توسعه و بهتر کردن پرشين بلاگ داريم که به مرور با شما مطرح ميکنيم لطفا ما را از نظراتتان مطلع کنيد.
در مورد مطلبی که عطا اشاره کرده بود بايد توضيح بدم که هدف ما از اينکه وبلاگ نويس ها در پرشين بلاگ سهيم باشند اين نيست که فقط آمار و ارقام بازديد کننده ها را زياد کنيم بلکه کيفيت وبلاگها در درجه اول اهميت قرار دارد و سيستم بگونه ای طرح ريزی مي شود که موجب تشويق وبلاگ نويس ها به بهتر کردن و خواندنی تر کردن مطالب وبلاگشون بشه بگونه ای که بتونيم خدمات بهتری را هم به تبليغ دهنده ارايه بکنيم!
بنابر اين کسانی که اخيرا با مطالب و داستانهای سخيف قصد بالا بردن تعداد بازديد کننده های سايتشون را دارند بايد بدونند که ضريب کيفيتی که به وبلاگ آنها می دهيم خيلی کم خواهد بود.
لطفا نظرات و پيشنهادات در مورد تبليغات را به ads@persianblog.ir ارسال نماييد.

قربون همگي

/ 7 نظر / 10 بازدید
آراد

سلام .متاسفانه بعضي از وبلاگها با پيش کشيدن بحثهاي آبدار يه تعدادي بازديدکننده جمع ميکنن بعد شروع ميکنن به تبليغ کلاسهاي خصوصي و آموزشگاهي که معلوم نيست استادش کي هست درسش چي هست. اينها دارن از پرشين بلاگ سوءاستفاده ميکنن.

عمو حميد

شما خيلي کارت درسته رضا جان ، من همه رفمه پايه تم فعلا

faranak

سلام . مشکل از کامپييوتر من نيست خواهش می کنم رسيدگی فرمایید . چون تغييرات در ثبت بازديدکنندگان بقيه وبلاگها را نشان می دهد.(حباب 1)

رها

فكر كنم در كنار كارهايتان فكري به حال ليست عمومي هم بكنيد كه بالاي 1000 عضو دارد و بايد به نوعي آنها را تقسيم بندي كرد.

رضا

رها كاملا حق با شماست. اگر پيشنهاد عملي داريد كه موجب صرفه جويي وقت ما هم بشود لطفا با جزييات مطرح كنيد.

کامران

بابا من مردم وقتی کردی تحویل بگیر مدیر سایت عزیز تورو خدا بگو چقدر طول میکشه یه وبلاگ بره تو لیست فدات شم میدونم سرت شلوغه ولی مارو هم دریاب http://kamran3.persianblog.ir/

احسان

سلام اقا دست خوش !! خسته نباشید!! اقا اگه لطف کنید و بگید که یک سایت از کی میره تو لیست ممنون میشم . ( هر کی از نوشته های عاشقانه و عکس های با حال خوشش میاد یک سری به سایت ما بزنه !!)