پرشین بلاگ و آینده اش

این روزها که مشغولیم بر ساختن و پرداختن دوباره‌ی پرشین بلاگ، پیشنهادات و نقدهاتان دلگرممان میکند. دلگرم بر تپیدن دلهاتان بر آنچه که سالهاست در کنار شما پاسدار خاطراتتان بوده و عمری را با شما گذرانده است.

میدانیم که نگرانید تا مبادا ماوای قدیمیتان آنچنان تغییر کند که هیچ نماند از دل‌گرمی‌هاتان و راهی نماند جز ترک خانه‌ای که بیش از پانزده سال مالکش بودید. گروهی نگران خاطرات گذشته‌اند و گروهی در هراس از دست دادن پیام های دوستانی که پیشتر برایشان نوشته بودند و اکنون هیچ راهی برای رسیدن به آنها نیست.

اما صادقانه میگویم، تلاش ما، بر آن است که تمام آن خاطرات باشد، پایدار و بدون نقص، با شما، تا زمانی که چراغ این خانه با گرمای وجودتان روشن است. فرصتی میخواهیم تا رسالتمان را به اتمام رسانیم و در کنار شما پای کوبیم چینش جدید این خانه‌ی کهن را.

دلگرمیم به بودنتان.
تندر سنجابی.
/ 3 نظر / 829 بازدید
sadrapesar

سلام جناب وقتتوت به خیر من یه مشکلی بدای وبلاگم پیش اومده بود که هیچ جوره نمیتونستم حلش کنن اینجا براتون پیام گذاشتم میشه پاسخم رو بدین ؟

sadrapesar

من دو سال پیش یه وبلاگ ساختم به اسم خاطرات صدرا وروجک مامان و بابا که یه بار وبلاگم هک شد هر کاری کردم نتونستم با مسئولین وبلاگ تماس بگیرم دیگه فراموشش کردم و پیگیر نشدم تا امروز که اسم وبلاگمو سرچ کردم و پیداش کردم که دیدم مطالب همونه و لی ظاهر به کای تغییر کرده خواستم وارد وبلاگ بشم رمزم رو فراموش کرده بودم ایمیلمو زدم که دنز جدید بهم بده گفت اصلا همچین آدرس ایمیلی ندارن حالا من نمیدونم باید چی کار کنم