نکاتی درباره فهرست کاربران

::رضا::

سلام

اين قوانين مورفی دقيقا برای من نوشته شده! الان يک ساعت داشتم براتون مطلب مينوشتم همش پريد!!
خوب حالا از نو اما اين دفعه خلاصه تر ميگم:) ديشب تا ساعت ۴ صبح داشتم اين درخواستهای مديريتی را بررسی ميکردم ، بايد يک نکاتی رو مطرح کنم:

۱-از همه مديران فهرست کاربران تشکر ميکنيم و کارشون رو دارن عالی انجام ميدن و اميدواريم بتونيم جبران کنيم.

۲-تا همين يک ساعتو چند دقيقه پيش امکان بررسی تعداد مديران فعلی و متقاضيان هر گروه برای admin وجود نداشت ( کوزه گر از کوزه شکسته آب ميخوره ) بنابر اين هر درخواست بدون در نظر گرفتن وضعيت فهرست هر گروه بطور جداگانه بررسی ميشد.

۳-مديريت گروه ( در واقع ويرايشگری فهرست کاربران فعلا) يک امر انحصاری نيست و تابع قوانين و قواعد مشخص خواهد بود که هر کسی که قدرت تميز و تشخيص آنها را داشته باشد می تواند مدير شود و هر کسی هم که سو ء مديريت کند به همان راحتی که مدير شد به همان راحتی هم بر کنار می شود.

۴-از همه صاحب نظران و وبلاگ نويس هايی که دوست دارن گروهی پويا و با کيفيت بالا و موجب افتخار داشته باشند درخواست ميکنم که در شکل دهی به تعريف دقيق هر گروه و قواعد و قوانين عضويت در آن با ما همکاری کنند.
ما اينجا وبلاگ نويس درجه اول و دوم نداريم هرچند وبلاگ مبتدی و متوسط و پيشرفته داريم.
کمک کنيد تا هر چه سريع تر قواعد دقيق عضويت در هر گروه شکل بگيره تا تکليف همه معلوم باشه و اختلاف سليقه در مديريت موجب اختلاف بين مديران گروهها و يا سايرين نشود.
اميدوارم بتوانيم بعدا برای وبلاگها گروه سنی و يا طبقه بندی کيفی (مبتدی ، متوسط ، ... ) ايجاد کنيم.

۵-مديريت گروههای مذهب و سياست بسيار حساس و مشکل است و کسی که درخواست ميدهد بايد بی طرف و فارغ از تعصب بوده و به مخالفين خود هم حق اظهار نظر بدهد.
ما نمی توانيم برای هر حذف يا اضافه شدن يک بحث اعتقادی يا سياسی داشته باشيم.
لطفا کمک کنيد تا قوانين اين گروه دقيق و واضح شکل بگيرد و مطابقت با توافق نامه پرشين بلاگ هم باشد.
متاسفانه بسياری از درخواستهای مديريت به قصد قلع و قمع مخالفين داده شده بود.

۶-کسانی که هنوز يک ماه نشده که وبلاگ می نويسند يا خيلی دير به دير می نويسند درخواست مديريتی ندهند.
ضمنا هر کسی بايد در همون زمينه ای که وبلاگ خودش هست مديريت کند مثلا يک مهندس کامپيوتر که در وبلاگش فقط مطالب ادبی مينويسد برای مديريت کامپيوتر درخواست ندهد.

۷-وبلاگ نوشتن ماهيتا يک نوع نويسندگی و يک نوع ژورناليسم و همينطور يک نوع يادداشت شخصی است که در معرض ديد عموم است :) و هر وبلاگی هم با عنوان وبلاگهای عمومی سازگار است اما نمی توان هر وبلاگی را در بخش عمومی يا اخبار يا شخصی يا نويسندگی قرار داد و اميدوارم مديران گروهها اين تفاوتها را در نظر بگيرند.

۸-مهم!
حذف تبليغ و يا اختلال در نمايش آن بی برو برگرد موجب حذف کامل وبلاگ خواهد شد و با کسی هم تعارف ندارم!
از مديران گروهها خواهش می کنم اگر در اين مورد چيزی مشاهده کردند به وبلاگ نويسان اخطار بدهند چون من بی اخطار وبلاگ را حذف خواهم کرد.
ضمنا هر گونه پيشنهاد برای بهبود سيستم تبليغات استقبال می شود.
تماس: reza@persianblog.ir

۹- در حال حاضر گروههای طنز و محيط زيست فاقد متقاضی مديريت هستند

۱۰- پيشنهادات و نظرات يادتون نره! هم اکنون نيازمند ياری سبزتان هستيم! :))

خوش و خرم و ايرانی باشيد!

قربون همگی!

/ 18 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کامران (ابادی دانلود)

اراد جان فکرت عالیه من هم 3 روزه دارم این کار رو با لیست کامپیوتر میکم.و بیشتر هم جواب دادند.پیشنهاد میکنم بقیه گروهها هم این کار رو بکنند.برای بار اول کمی طول میکشه ولی از اون به بعد راحتید.

کامران (ابادی دانلود)

این کاری که جدیدا شده و لیستها به صورت چند تا صفحه باز میشن تا با زدن به صفحه بعد خواننده بقیه وبلاگها رو ببینه عالیه و مشکل باز شدن لیستها رو حل کرده.تازگیها ظریف کاریهایی هم برای زیبا تر شدن پرشین بلاگ انجام شده که دور از چشم نیست.خسته نباشی رضا جان

زحل

...کاربران باید این‌جا احساس امنیت داشته باشن. همه که وبلاگ مدیران سایت رو نمی‌خونن. شما هم بهتره به جای این که تهدید کنی، یه بند به موافقت‌نامه‌ی ثبت نام اضافه کنی و برای کاربران قدیمی هم بفرستی تا تأییدش کنن.

زحل

ممنون از زحمات شما. من به هیچ عنوان با حذف تبلیغ و اینا موافق نیستم ولی این مورد 8 شما (ببخشید ها) خیلی بی‌ادبانه بود. یعنی چی که "بدون تذکر پاک می‌کنم"؟!...

رضا

سلام دوست عزيز : بي ادب كسي است كه تابع هيچ قانوني نيست و تبليغو حذف ميكنه و خوب هم مبدونه كه هيچ جا حذف تبليغ مجاز نيست حداقلش اينه كه بايد يك مجوز از ما بگيره كه ما نميديم.

رضا

در مورد موافقتنامه قبلا اين بند اضافه شده و مثل خيلي ار جاهاي ديگه ميتونه تغيير كنه و نياز به تاييد نداره اين رسميه كه همه جا هست و به زودي سيستم ارسال اي ميل هم راه ميندازيم اما فعلا ما از اينجا خبر ميديم

زحل

رضا جون چرا عصبانی می‌شی؟ شما که خودت بلاگنویس حرفه‌ای هستی (حیف نمی‌دونم کدوم وبلاگ! بی‌زحمت تو گوشم بگو)، می‌دونی که تو blogger خیلی‌ها تبلیغاتو حذف می‌کنن و روشو با لوگو و عکس و اینا می‌پوشونن...

زحل

... یه رسمی شده که مثلاً می‌خوان بگن "من خیلی حرفه‌ایم"! تازه ممکنه یه نفر این کارو چند روز به خاطر کنجکاوی بکنه. کار خوبی نیست ولی روش برخورد باهاش هم این نیست که تهدید کنی وبلاگشو حذف می‌کنی یا خدای نکرده حذف کنی! ...

زحل

... از اون گذشته شما فعلاً اطلاع رسانی مستقیم نداری و زمانی هم که ما برای وبلاگ ثبت نام کردیم، هنوز تبلیغ نداشت که بخواد موافقت‌نامه هم داشته باشه! فکر می‌کنم فقط توجیه کردی و جوابت قانع کننده نبود. ببخشید... مثل این که نظردونی داره پر میشه!!

نيما

من برای طنز، کانديد ميشم، خوبه؟!