آمار مرورگرهای کاربران فارسی زبان : دی ماه 92

آماری که در ادامه مشاهده میکنید مربوط به مرورگر کاربرانی است که از وبلاگهای پرشین بلاگ در ماه دسامبر 2013 بازدید کرده اند. این اطلاعات از بین حدود 10 میلیون کاربر جمع آوری شده است و می توان آنرا نشان دهنده جامعه ایرانیان در استفاده از مرورگرها دانست. 

مرورگر ها

با مقایسه آمارهای کنونی با آمار فروردین 92 و آمار خرداد 91 و آمار بهمن 90 می توانید به رشد استفاده کاربران از مرورگرهای جدیدتر، پی ببرید. 

رشد قابل توجه استفاده از موبایل و تبلت :

استفاده از موبایل برای مرور وبلاگها طی 23 ماه، از 2 درصد به 15 درصد افزایش یافته است و می تواند بازار هدف جدیدی را برای سایتها و اپلیکیشن های موبایل ایجاد کند. 

تحلیل سایر مرورگرها :

  • آمار مرورگر فایرفاکس، اوپرا و سافاری در سال گذشته تغییر چندانی نداشته است. 
  • مرورگر کروم در هجده ماه، از 13 درصد به 20 درصد رسیده است.
  • مرورگر IE در هجده ماه گذشته از 42 درصد به 23 درصد رسیده است! 
/ 3 نظر / 233 بازدید
نازی

با سلام خسته نباشی همه اینو میدونیم که برای رونق کسب و کار نیاز به تبلیغات هست همینطور اینم میدونیم که هزیینه تبلیغات سرسام اور هست شاید جرات ریسک این کار و شاید ارزش این کارو نداشته باشه ولی من میخوام سایتی رو برات معرفی کنم که میتونی بصورت رایگان کالا و خدمات خودتو تبلیغ کنی بدون این که هزینه ای پرداخت کنی فقط کافیه شما وارد سایت آگهی7 بشی و آگهی خودتو بصورت 7ستاره لینکدار و عکسدار بصورت رایگان ثبت کنی http://agahi7.ir/ درضمن میتونی وبلاگتو تو سایت ما لینک کنی http://agahi7.ir/links/ با تشکر آگهی 7

امید محقق و روانشناس

افزایش عملکرد سرویس وبلاگ نویسی از طریق روانشناسی این مطلب رو مخصوص شما نوشتم تو وبلاگم ممکنه پاک بشه پس زودتر لطف کنید بخونیدش و نظرتون رو بعنوان یکی از تاثیر گذار ترین افراد در جامعه مجازی ایران بگید ممنونم و خسته نباشید