مصاحبه پرشين بلاگ با مطبوعات

::پرشين بلاگ::

بنا به درخواست برخي از مجلات و روزنامه ها، جهت مصاحبه با تيم پرشين بلاگ، گروه تصميم به انجام يك مصاحبه حضوري و يك مصاحبه اينترنتي گرفت.
مصاحبه اينترنتي سايت با روزنامه آسيا انجام شد كه امروز ۶/۴/۸۱ در اين روزنامه به چاپ رسيده است. در اين خبر از اينكه سايت از خود نشاني به جا نگذاشته است (آدرس، تلفن و ...)، گله مندي شده كه لازم مي دانيم از اين دوستان عذرخواهي كنيم.
اما سايت يك مصاحبه سه ساعتي موفق حضوري با مجله دنياي كامپيوتر و ارتباطات انجام داده است كه متن كامل اين مصاحبه، در شماره بعدي اين مجله به چاپ خواهد رسيد. دوستاني كه مايلند خلاصه اي از گفتگو هاي انجام شده را مطالعه نمايند، مي توانند به وبلاگ اين مجله مراجعه كنند. در همينجا لازم مي دانيم از تحرييه اين مجله و مدير مسئول محترم آن، جناب آقاي مهندس اروج زاده، كمال تشكر و قدرداني را بنماييم. اميدواريم اين گونه فعاليتها مقدمه اي براي گسترش كاربرد اينترنت در كشور و احياي زبان فارسي در اينترنت باشد.

/ 3 نظر / 11 بازدید
يك بسيجي

با سلاممن يه گله داشتم آن هم از اوضاع دره و بر هم ليست اعضا استخواهشا رسيدگي كنيد و اينكه لاگهاي اضافي و مسخره كه فقط رجيستر كردن براي مسخره بازي را نيز حذف كنيديا علي

هومن

linke roznameh asia kar nemikone. eykash khodeton mosahebe ro to site(persianblog) begzarin.rasty yek pishnahad ham inke chera tedade payam ha neshon dade nemishe ta malom she ke payame jadidy dade shode ya na?ba tashakorهومن

هومن

TAGHIRATE JADID RO DIDAM . MAMNOON VA ALY HASTAND KHOSOSAN NAMAYESHE TEDADE PAYAM HA