خبر

::پرشين بلاگ::

سلام
دو مورد را بايد به اطلاع برسانيم:

اول اينکه حداکثر تعداد کارکتر های هر پيام که ۲۵۶ بايت بود به چهار برابر يعنی ۱۰۲۴ بايت افزايش پيدا کرد تا راحت تر بتوانيد پيام بگذاريد.

دوم اينکه پنجشنبه از شرکت Yipes که پهنای باند سرور ما را تامين ميکند به ما اطلاع دادند که برای تعويض و ارتقا برخی تجهيزات شبکه ای تغيير و تحولاتی در حال انجام است که بر روی سرور ما موثر خواهد بود و همچنين به مدت نيم ساعت در تاريخ ۲۴ نوامبر بين ساعتهای ۱۲ تا ۴ بعد از ظهر به وقت شيکاگو آمريکا که ميشه ۹:۳۰ تا ۱:۳۰ صبح روز دوشنبه سرور پرشين بلاگ قطع خواهد بود.

خلاصه اينکه اگر اين دو سه روز اخير تغييراتی در بازدهی سايت ملاحظه کرديد به خاطر اين تغييرات است و خيلی زود بر طرف خواهد شد.

خوش و خرم باشيد!

/ 18 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کسری

ممنون از اینکه تعداد حروف ÷اسخ را افزایش دادید! اگه میدونستم که به این زودی جواب مشکلمو میگیرم...چیز دیگه ای میخواستم. مخلصیم و امیدوارم نویسنده نوشته زیری دلش آب نشه چون من برعکس اون اعتقاد دارم شما نوشته ها رو میخونید ولی حرف نمیزنید بلکه عمل میکنید.. ببینیم کی بیل گیتس ایران میشید! البته بعد از اینکه من جیمز واتسن ایران شدم...قربون یو! 1024 = فضای نفس کشیدن = آزادی بیان

نشريه دانشجويي خبرنگاران

با سلام و خسته نباشيد وبلاگ نشريه خبرنگاران از ليست اعضا حذف شده و امكان ورود به لاگ وجود ندارد تنها با ورود به خود لاگ مي‌توان وبلاگ را مشاهده كرد. اميدوارم كمك نماييد. با تشكر فراوان

زحل

سلام؛ دستتون درد نکنه. می‌خواستم بگم که قبلش انجام داده بودین. این که مسئولان مرتب improvememt ایجاد می‌کنن و اطلاع رسانی می‌کنن و زبون آدمو هم می‌فهمن، یکی از مهمترین امتیازات پرشین‌بلاگ نسبت به Blogger هست. یه چیز دیگه: این سیستم نظرخواهی خیلی کُنده. آدمو از نظر دادن منصرف می‌کنه! درستش می‌کنین یا enetation ؟! خودش هم چرا همه‌ی نظرها یه جا نمایش داده نمی‌شه و مطلب به مطلب طبقه بندی می‌شه؟

مدير سايت

زحل جان، به زودي اين مشکل هم رفع ميشه. يعني پيامها به ترتيب از بالا که لود ميشه نمايش هم داده بشه. در مورد قطع شدن نيم ساعته بايد بگم که سايتهاي ديگر از اين در اين مورد توضيحي بدن معمولا خودداري مي کنن و بعد از مراجعه به سايت با پيغامي مواجه مي شويد که سرور سايت در حال به روز رساني، تعميرات و ... است. ما به دليل اينکه با کاربران سايت احساس دوستي و نزديکي مي کنيم، اين موضوعات را قبل از اينکه موجب نارحتي آنان گردد، اعلام مي کنيم. وگرنه اگه مثل سايتهاي مشابه عمل کنيم، خيلي خيلي راحتتريم.

حامد

این پیام رو حذف کنید.

مادر بزرگ

اميدوارم طولاني نشه وهرچه زودتر رفع بشه .موفق باشين

farhad

من كار بر جديد persianblog هستم خوشحال ميشم با من تماس بگيريد. با تشكر فرهاد

test

p.lp

مخ

چگجگ

فرهاد

صلام بر حمگی دوصتان :واالاه من اض بی ايميلی مرديدم اگه يه ادم درصط وهصابی پيدا شد ما حاضريم پيامش رو با کمال ميل بپاسخيم منتزرم. اگه حم کسی پیدا نشد مجبورم خودم واسح خودم میل بزنم. بچه کلاس اولی