مراسم معرفي وبلاگهاي برتر يا مسابقه تلويزيوني ...

::عطا::

روز جمعه اولين گردهمايي رسمي بلاگ نويسان به بهانه معرفي وبلاگهاي برتر برگزار شد. ماهنامه دنياي کامپيوتر و ارتباطات به عنوان متولي اين گردهمايي زحمتهاي فراواني را متحمل شد و از اين بابت به آقاي اروج زاده و همکارانش بايد خسته نباشيد گفت. متأسفانه به دليل انتخاب بد مجري برنامه که هيچ گونه اطلاعي از دنياي وبلاگ و حتي اينترنت نداشت، سمت و سوي اين گردهمايي به سمت يک مسابقه تلويزيوني کشيده شد و متاسفانه جمع نتوانست از صحبتهاي کساني که مي توانستند، حرفهايي براي گفتن داشته باشند تا به پيشرفت و همه گير شدن آن، کمک کنند (به عنوان مثال برخي از وبلاگنويسان برتر)، استفاده نمايند و در عوض کلي خاطره، مزه پراني و حرفهاي فنی و غير فني اشتباه شنيده شد. گروه پرشين بلاگ نيز در اين جمع حضور پيدا کرد و اميدوار بود تا در اولين حضور خود در يک گردهمايي رسمي بتواند ارتباط نزديکتري با کاربران خود برقرار سازد. ولي متأسفانه مراسم قرعه کشي ساعت و کامپيوتر و بحث برسر تعداد دومينهاي مجاني و يا تعداد کامپيوترها، وقتي باقي نگذاشت و گروه پرشين بلاگ از اين همه توجه به تنها سرويس دهنده سرويس وبلاگ و ميزبان جمع کثيري از وبلاگنويسان حاضر، شکه شد (حتي اسمي از پرشين بلاگ در ليست حمايت کنندگان از مسابقه وبلاگهاي برتر نيز برده نشد!). من خود شخصاً سطح مراسم برپا شده را در حد پديده وبلاگ و مدعوين نمي دانم و اميدوارم شاهد مراسم منظم تر و پربارتري در آينده باشيم.

/ 25 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کسری

اول از همه از آقا رضا تشکر میکنم برای معرفی آقای میلانی (تهیه کننده برنامه های طبیعت) به بنده و عرض کنم که موضوع خوبی بود و ارتباط مناسبی برقرار شد که بعداً کامل در جریان قرار میگیرید وشاید پرشین بلاگ هم معروف بشه (که هست البته!)... دوم که عرض به خدمتتون که بنده صاحاب بلاگ بیوتکنولوژی در گروه طبیعت هستم و باید به عرض برسانم که آمار مراجعان این بلاگ از ۱۰۰۰ گذشت. شاید بخندین که هزارتا چیزی نیست ولی تو گروه ۲۱ بلاگی ما با کمترین مراجعه...! سری به بلاگ ما هم بزنین مخصوصاً الان که همسانه سازی انسان بحث روزه! قربان یو!

Janjalist

من کار خيلی واجب داشتم و الا خيلی دلم ميخواست منم برم و يه نطق کوچولو بکنم/ حيف شد.

Janjalist

يه چيز جدی بگم : اگه من يک کاميوتری درست کنم .. اونموقع منو ميزاريد تو ليست يا نه؟

Janjalist

...يک وبلاگ کامپيوتر...

يه بنده خدا

شما خيلي نامردين چون من ۲ ماهه كه وبلاگ وا كردم نذاشتينش تو ليست!

محمد

با سلام! بايد بنويسمـ،هرچند يقين ندارم كه مخاطب آنچه مينويسم ،شما بايد باشيد. بايد بنويسم،چرا كه از گفتن اين حرف ها ،از سوي من و نيز شنيدن آنها از سوي شما((مديران سايت؟!!!))گزير و گريزي نيست. مي خواهم ورود كلمات و تركيبات و همچنين مفاهيم تازه را در كنار پست و مقام هاي تازه تر به شما و به همكارانتان (( فرخنده باد)) بگويم!!!! مبارك باشد!!هبذا!!كلماتي همچون....مدير گروه..!!!!..نظارت..!!!!..بررسي.!!!!!...حذف!!!!!! مطابق نبودن با مشخصات گروه!!!! و لابد چند وقت ديگر...........عوض كردن يك يا چند كلمه....!!!!حفظ شئونات!!!!بيرون انداختن از ليست !!!و....بالا خره...روانه كردن به زباله دان تاريخ و.........! راستي ميدانيد به زبان افرنجيه به اين فرايند چه ميگويند؟....س ا ن س و ر !!!! سانسور آن هم به دست آدمی ((خود فرموده)) كه شما حضرات.او را بر اهل نوشتن مسلط كرده ايد !

محمد

نميدانم و نمي خواهم بدانم كه معيار ملاك شما يا ديگران براي انتخاب اين ((آقا ناظم ها))ي اينتر نتي چيست و يا چه بوده. همينقدر بگويم،وبلاگ نويس ،تمامي زيبائي و جذابيت اش را وامدار: راحتي ،بي پيرايگي و مستقيم بودن اش است.آيا هرگز انديشيده ايد كه اينترنت نخستين فضاي برخوردي است كه در آن ،انسانها فارغ از رنگ ونژاد ومليت و طبقه حتي ،وتعلق به هر ((گروه و گله اي)) با يكديگر صرفا و صرفا با ذهن و زبان شخصي خودشان به تعاطي وگفتگو مي پردازند؟؟ و پس،چگونه است كه به روزگاري كه هر نوع خوب و بد كردن و اعمال سليقه اي در مورد ((كار)) ديگران به نوعي :((جهت دهي ذهنی)) و بالمآل،هدايت!!!!و كاناليزه كردن فكري ودخالت در مسير رشد و بالندگی انديشه:تعبير و تاويل ميشود!شما با پشت كردن به زمانه،((آقا ناظم)) و((مدير گروه با اختيارات نامحدود ))مي آفرينيد؟ نگاهي بيندازيد به لحن پر تفرعن و ارباب وار مدير گروه موسيقي !!!!!در پاسخ به نويسنده بلاگ موسيقي سنتي! اينكه حق با كدام است ؟مطلب ما نيست.نكته در مسلط كردن بعضي بر بعض ديگر است!!

محمد

اساسا،چه مقامي اعلميت و اعدليت اين جناب مدير گروه را احراز كرده؟و بر اساس كدام ادله و((اصول استنباطيه)) اي اينچنين ((ابداع احتمال ((فرموده كه : ايشان شايستگي شباني بر ((اغنام ا...)) را ،دارا هستند؟ يادمان باشد:روزگار مديريت بر انديشه ها ،دير زمانيست كه بسر آمده است!و نيز به يادمان بياوريم اين گفته را كه :آنكس كه دير!! مي رسدرا،تاريخ پادآفره خواهد داد))! با عذر از اطناب ناشي از رنجيدگي،و يادآوري اين نكته كه :نمي دانم زين بعد،دوستان و دوستداران را،براي خواندن خزعبلات قلم انداز خويش،به كدام نشاني بايد حوالت دهم؟ ايكاش،دستكم،مقام مديريت عظماي گروه موسيقي اين امعان نظر را از اين بنده دريغ نكناد و نفرماياد.آمين

رضا

آقا کسری سلام ممنون ار خبری که داديد! خوشحالم کرديد! منتظر ساير اخبار خوب هستم! قربانت

Marjan

سلام..چه جوری بايد خبر دار شد؟