از 30 شهريور تا حالا چيکار مي کرديم؟


::عطا::

توي اين 10 روزه خيلي اتفاقات افتاد. مهترين اتفاق خودکفا شدن نصفه کاره پرشين بلاگ بود! البته دليل عمده اين اتفاق مدير تبليغات سايت بود که کارشو خوب بلده. البته ما با ايشون از خيلي وقت پيش آشنا بوديم (چون از وبلاگنويسهاي قديمي است) و از ابتداي راه اندازي سايت هم با ما همکاري مي کرد ولي ديگه بطور رسمي به گروه پيوست و کارشو شروع کرد. براش آرزوي موفقيت بيشتر مي کنيم.

خوش آمدي


آقاي مدير تبليغات براي وبلاگنويسهاي پرشين بلاگ يه فکري کرده، توپ. قراره وبلاگرهاي پرشين بلاگ هم از درآمد تبليغات سهم داشته باشند. هنوز پول در نياورده داريم پخش و پلا مي کنيم. چيکار کنيم، دل نيست که درياست. البته خودش مياد و بطور کامل براتون جزييات طرح رو ميگه.

قربون همه

/ 38 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آدم حقجو

با سلام. دستور حذف وبلاگ کار نمی کنه. لطفاً یک نگاهی بهش بندازید. ممنون میشم که با خبرم کنید.

احسان

سلام با اجازه مسئولان پرشین بلاگ یک گروه تو یاهو درست کردیم تا همه بتونیم با هم بنویسیم و از اتفاقات وبلاگ و وبلاگهای جدید با خبر بشیم و هر خبر مربوط به وبلاگ امیدوارم در این راه شما هم به ما کمک کنید.

احسان

این هم آدرس این گروه میباشد: http://groups.yahoo.com/group/persianblog666 ممنون میشم شما هم به ما کمک کنید. راستی ورود عضو جدید هم به شما تبریک میگم. یک templaetهم به نام سیاه نامه براتون فرستادم امیدوارم خوشتون بیاد.

آراد

آقا عطا يه چند خطي درد دل و پيشنهاد داشتم که چون اينجا جا نميگرفت فرستادم به آدرس ايميل ادمين.

طراح وب

سلام عطا جان اگه دل دريايي نداشتيد كه كد خداي پرشين بلاگ نمي شديد ... سر افراز باشيد

daria

سلام عطا جان پس نونت توی روغنه ننه حسسسسسسسسسسسسسسسسابی

فرزند ایران

من چون در فهرست سیاسی تقاضای ثبت کرده ام و شما هنوز اقدام نکرده اید!! پس سیاسی برداشت خواهم کرد!!حواستان جمع باشد!!عزیز من یک ماه پیش گفتید در 2.3 روز آیدنه لیست را به روز خواید کرد ولی افسوس!! یزدان نگاه دارتان

حامد

نمی دانم شما مدیران سایت از چه هراس دارید که بعضی weblog ها را در لیست اعضا وارد نمی کنید؟ نکند اینجا هم نظارت استصوابی هست؟ من یک ماه است که تقاضا داده ام در بخش سیاسی ثبت شوم ولی انگار نه انگار.امیدوارم آنگونه که من فکر می کنم نباشد.

faranak

سلام . بلاگ من در مورد ثبت تعداد بازديد کنندگان دچار مشکل شده است و تعداد آن حدود دو هفته است که تغيير نکرده است . لطفا راهنمايی کنيد . (حباب )

jafar

من خیلی پول دوست دارم.