مسابقه وبلاگها

:::رضا::

سلام
همانطور که ميدونيد مدتی ميشه که مسابقه وبلاگها برگزار ميشه ، و الان وارد مرحله دوم مسابقه شده است و از هر گروه پنج وبلاگ برتر انتخاب شده اند و برای رای گيری معرفی شده اند و تا دو سه روز ديگه رای گيری تموم ميشه!
خوشبختانه دوستان عزيزمون از وبلاگ نويس های پرشين بلاگ با وجوديکه مدت زيادی از شروع وبلاگهای آنها نميگذره موفقيت بسيار چشم گيری به دست آورده اند و تقريبا در هشتاد درصد گروهها جزو برترين ها هستند.
اين گروهها عبارنتد از:

کامپيوتر و اينترنت
علمی و آموزشی
خبری و روزنامه نگاری
عمومی
مذهبی
ادبی و فرهنگی و هنری
اجتماعی
زيباترين قالب

از دوستان عزيز پرشين بلاگی خواهش می کنم که در اين رقابت شرکت کنند و به سايت TopWeblogs.Com بروند و با اسمی که در مرحله اول ثبت کرده بودند به وبلاگهای دلخواهشان رای بدهند.

سربلند باشيد

/ 32 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
.

http://hasty2271.persianblog.ir لطفا به لیست اضافه شود (عمومی)تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.پیشاپیش از زحمات شما متشکرم

دکتر صدرا خوشتیپ خیلی جاها!

با سلام ظاهرا تعداد بازدید کنندگان از سایت من در لیست فهرست کاربران تغییر نمیکنه و بر روی عدد 4761 باقی مونده اگر امکان داشته باشه راهنمایی کنید در حالی که کانتر دیگر وبلاگ من در این 2 روزه تعداد 200 بازدید کننده را نشان میدهد در حالی که در فهرست پرشن بلاگ تغییر نکرده

خودم

سلام و خسته نباشید . بیش از 10 روز هست که درخواست دادم وبلاگم تو لیست ( آموزشی) قرار بگیره ولی خبری نشد با تشکر

.

http://hasty2271.persianblog.ir لطفا به لیست اضافه شود (عمومی) تا کنون اقدامی صورت نگرفته است. پیشاپیش از زحمات شما متشکرم / لطفا اقدام شود

.

پیشاپیش از زحمات شما متشکرم / لطفا اقدام شود

سينا آن لاين!

اقا رضا ...داشتيم ...پس ما بريم بميريم ديگه ...بابا ما هم دل داريم به خدا .....يهو ديدي رفتم زير تريلي ها!! ....به ما هم سر بزنين!

مدير سايت

sadra دستور نمايش تعداد بازديدکنندگان نيست <#hits#> است. در ضمن در مورد تغيير نکردن تعداد بازديدکنندگان به تاريخ کامپيوترتان يه نگاهي بندازين اگه عقبه درستش کنيد.

sad

شسيشس