امکان انتشار وبلاگ پرشين بلاگ خود در سايت شخصی

از امکاناتي که پرشين بلاگ در اختيار کاربران قرار داده امکان انتشار وبلاگ بر روي سايتي مستقل از پرشين بلاگ است.با این سرویس وبلاگ نویسان می توانند وبلاگ پرشین بلاگ خود را در سایت شخصی و مستقل نیز به انتشار برسانند.
استفاده از این سرویس به راحتی برای همه امکان پذیر است و از آنجایی که از این سرویس عده کمی خبر دارند یک بار اینجا نحوه تنظیمات لازم برای این کار را توضیح می دهم.
برای انتشار وبلاگ خود٬ چه از قبل وبلاگ داشته اید و چه امروز جزء بلاگر های پرشین بلاگ شده اید فقط کافی است که چند مرحله زیر را انجام دهید تا از این به بعد وبلاگ خود را در سایت شخصی خود نیز ببینید.ضمنا از این طریق وبلاگ خود را هم در پرشین بلاگ هم در سایت خود به روز می کنید و مدیریت نیز همه از طریق سایت پرشین بلاگ انجام می شود و احتیاج به هیچ امکان اضافه ای ندارید.

برای این کار بعد از ورود به سایت به قسمت "تنظیمات وبلاگ" بروید و در قسمت زیر "عنوان وبلاگ" نحوه ذخیره صفحات وبلاگ را از حالت "روی سرور پرشین بلاگ" به "از طریق FTP ..." تغییر دهید.
سپس باید تنظیمات سایت خود را مشخص کنید.

بطور مثال

آدرس وبلاگ :                        http://www.YourDomain.com/blog
آدرس FTP Server :       ر                ftp://www.YourDomain.com
مسیر ذخیره سازی :                YourDomain.com/wwwroot/blog/
نام فایل وبلاگ :                                                       index.html
شناسه کاربری(FTP) :     ر                                       UserName
کلمه عبور(FTP) :        ر                                            Password
تنظيمات آرشيو :
مسير ذخيره سازي:                                                    archives
نام فايل شاخص آرشيو:                                        archives.html

 - اگر اطلاعات وارد شده صحیح باشد شما با اولین بازسازی وبلاگ خود را در سایت خود مشاهده می کنید.
 - دقت کنید که مسیر ذخیره سازی بر روی سرور شما به چه صورت است.مسیر ذخیره سازی را در کنترل پنل سایت خود می توانید بیابید یا از طریق FTP مسیر صحیح را یادداشت کنید.
 - در شاخه اصلی باید فولدری را که می خواهید وبلاگ شما در آن ذخیره شود را قبلا ایجاد کنید در غیر این صورت به مشکل خواهید خورد.امکان ایجاد فولدر به وسیله بازسازی وجود ندارد.


سروش اسدزاده/>

/ 71 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مانی

ميشه جوابش رو به ايملم بفرستی

حميد۱

سلام خسته نباشيد از خدماتتون ممنونم لطف کنيد اطلا عات بيشتری به ما بدين با تشکر از شما

alialii

ميشه اين مورد کاملاْ به من توضيح بديد که جه جوری ميشه؟

عليرضا

مجيد سلام خسته نباشيد چی شد کارتريج ۱۲۰۰گفته بود

يلدا

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز من ارشيوم مشکل داره هر کاريش ميکنم مطالبم به ارشيو انتقال پیدا نميکنه ميشه ازتون خواهش کنم به طور کامل برام توضيح بدين که چی کار کنم ازتون ممنون میشم با تشکر يلدا

توضيحی بيشتر در اين باره به ايميل من بفرستيد.

زهره

با سلام خدمت شما من رمز وارد شدن در مديريت وبلاگم را فراموش کرده ام لطفا مرا راهنمائی کنيد که چه کنم چون وبلاگنويسيم اول کارم بوده پس با تکرار مطالب کمی بنظر بد جلوه ميکنه لطفا راهنمائيم کنيد چه کنم؟ باتشکر فراوان از شما.

يلدا

سلام بازم مزاحم شدم بگم من ارشيوووووووووووووم خرابه بابا يکی به دادم برسه هر کاری ميگنم ژستم به ارشيو نميره ميشه کمکم کنيد اين بار دومه ازتون خواخهش ميکنم؟!

bahman