تسليت به همکار


ما ز بالاییم و بالا میرویم


سرکار خانم هانیه بخشیان
گرافیست محترم گروه سایت های پرشین بلاگ

با نهایت تاسف درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی مسئلت مینماییم.

همکاران شما در گروه سایت های پرشین بلاگ

/ 12 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن انتظار

سرکار خانم هانیه بخشیان گرافیست محترم گروه سایت های پرشین وبلاگ بانهایت تاسف درگذشت پدر بزگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم و برای آن مرحومه علو درجات و برای شما و خانواده محترمتان صبرو شکیبایی مینمایم از طرف محسن انتظار مدیر عامل گروه کارخانجات تولیدی و صنعتی تاتائو،اروم آدا

حميد

با عرض تسليت به مناسبت درگذشت پدر سركار خانم بخشيان، عرض كنم مي خواستم آيا بخاطر همين اتفاق است كه تغييرات اعمالي اينجانب در وبلاگ بنده طي ۴ روز گذشته، هنوز عملي نشده؟؟

احسان

سرکار خانم هانیه بخشیان درگذشت پدر گراميتان را به شما و خانوتده محترمتان تسليت عرض مي کنم مدير وبلاگ عشق

جوون جاهل

تسليت می گم خدا به شما صبر بده و روح ايشون رو با ائمه محشور کنه ان شا الله

ن و

خانم بخشيان تسليت حقير را در پی ضايعه ی جانکاه در گذشت پدر بزرگوارتان که حقآ موجب تا سفم گرديد پذيرا باشيد . شادی روح آن مرحوم و صبر و حلم بازماندگان را از خداوند منان خواستارم . از طرف: برادرت نويد

سلام اميدوارم حالتان خوب باشد

سهيل

dokhtari ehtiyaje fori be koliyedare..........gorohe khoniye O+ ..........age mitoonid nejatesh bedid ba shomareye zir tamas begirid.........dar gheyre in sorat hadeaghal send 2 allkonid ...........09155471345 (send too alleshkon madyonet nemikonam ama zarar ham nadare send too alll koni)

آیلین

من همین الان این مطلب رو دیدم به ایشون تسلیت میگم؛ امیدوارم منو در غم خودشون شریک بدونن

ولايت

با سلام و احترام ‌،من هم تسليت می‌گويم .انشاءالله که روحشان شاد باشدوبرای آن مرحوم علو درجات وبرای شما صبر و شکيبايی مسئلت می‌نمايم .