معرفی پرشین ریویو

تابحال سرویس های جمع آوری بلاگ رو تجربه کرده اید؟ سرویس هایی مثل بلاگچین دات کام و دو در دو.

 در وب غیر فارسی مشابهاتی برای این سایتها وجود داره ولی کمی متفاوت. به این شکل که تمرکز خاصی بر روی وبلاگ ندارند. مثل سایت دیگگ (www.digg.com) که هم مقالات، عکس و وبلاگ ها رو لیست و در اختیار بازدید کننده هاش قرار میده که رتبه بدن بهشون.

سرویس مرتبطی با این حوزه از سوی دوستان نزدیک به پرشین بلاگ هم راه اندازی شده به نام پرشین ریویو (www.persianreview.com) شما می تونید ثبت نام کرده و وبلاگتون رو در یک شاخه خاص معرفی کنید تا پست هاتون رو افراد بیشتری بخونن. امتحان بفرمایید!

/ 36 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ياران مصدق

در مطلبی نامی از یکی از وبلاگ های شما برده شده است برای مطالعه لينک ارسال می گردد . http://www.yaran-e-mosaddegh.blogfa.com/post-256.aspx چرا شما تاکنون با ويلاگ http://kianooshsanjari.persianblog.ir برخورد نکرده ايد ؟ هرزه گفتن به يک زندانی سياسی اين قدر راحت شده است .

محمد تميزکار

باسلام چند تا خواهش از شما دوستان عزيز دارم و خواستارم كه در صورت امكان اقدام نماييد 1- وبلاگ هاي بروز شده را در سايت با عنوان مطلب و پست مندرج در آن اعلام بشود بهتر است. 2- تعداد بازديدكنندگان را و تعداد بازديدكنندگان روز قبل و تعداد كل بازديد را به صورت اتو ماتيك بر روي قالب هاي وبلاگ ها نصب و برقرار كنيد 3- پر بازديد كنندگان را كه در سايت معرفي مي كنيد را با تعداد مراجعه كننده معرفي نماييد 4- لطفا به تعداد فونت هاي بخش ارسال يادداشت بيفزاييد 5- در صورت امكان تعدادي آهنگ و موزيك با عناوين مختلف و آدرس اينترنتي آنها در اختيار كاربران قرار دهيد با تشكر از تمامي دوستان

محمد تميزکار

البته ببخشيد من با همين آدرس در پرشين بلاگ نيز وبلاگ دارمhttp://www.tamizkar.persianblog.ir/

حبيب شوکتی

با سلام مدتی‌ست اطلاعات ستون دست راست سايت‌ام به پايين پايين صفحه منتقل شده. ممکن است بگوييد چه جوری آن را به جای اصلی‌اش برگردانم با سپاس حبيب شوکتي

سهيل

dokhtari ehtiyaje fori be koliyedare..........gorohe khoniye O+ ..........age mitoonid nejatesh bedid ba shomareye zir tamas begirid.........dar gheyre in sorat hadeaghal send 2 allkonid ...........09155471345 (send too alleshkon madyonet nemikonam ama zarar ham nadare send too alll koni)

فاطمه خانوم

سل...........ام