جمهوری پرشين بلاگ

::رضا::

آنقدر از اوضاع نابسامان فهرست اعضا و دير به دير به روز شدن آن شکايت کرديد که ما ليوان آب که دستمون بود (منظور همون تبليغاته که برای ما مايه حياته ) گذاشتيم کنار و چسبيديم به اين کار!
قرار بر اين شد که مديريت فهرست کاربران را کاملا به شما وا گذار کنيم و برای هر موضوع و گروه کاري از بين علاقمندان و صاحب نظران در اون زمينه گروهی برای طبقه بندی و سامان دهی وبلاگ ها با ما همکاری کنند!
می بينيد که ما پيشاپيش روی همکاری شما حساب ميکنيم! و پيشاپيش هم تشکر می کنيم!
از اونجايي هم که دوست داريم رضايت شما را هميشه فراهم کنيم مذاکراتی را با بزرگترين فهرست وب سايتهای دنيا شروع کرديم که هر وبلاگ پرشين بلاگ مستقيما در دسترس جهانيان قرار بگيرد!
از طرفي يك سر و ساماني هم به اوضاع بخش فارسي و فهرست سايتهاي فارسي اونجا بدهيم و منت جناب گوگل را هم نكشيم كه وبلاگ ها رو ثبت بكنه!
بنابراين اگر دوست داريد از جزييات طرح مطلع بشيد يك سري به Dmoz.org بزنيد!
اين عنوان پيغام را هم از اونجا اقتباس کردم که گفته بودن: The Republic of Web
يعنی کارو بسپريم به مردم خيلی بهتر انجام ميدن تا اينکه يک سيستم اتوماتيک درست کنيم!
(اينو گفتم که پس فردا به عنوان جدايي طلبان پرشين بلاگ بمون تهمت نزنند! )
خلاصه اينکه مذاکرات در جريان است و مشغول طرح ريزی برای سيستم نرم افزاری هستيم و منتظر پيشنهادات و نظرات شما هستيم!
ضمنا اينجا لازمه از نويسنده وبلاگ zoup.persianblog.ir به خاطر اظهار نظرات صميمانه و ايراداتي که به پرشين بلاگ گرفته بودند خيلي تشکر کنم!

قربون همگي

/ 6 نظر / 10 بازدید
parshang

با سلام شما اسم وبلاگ من رو توي ليست اعضا اشتباه وارد کرديناسم وبلاگ من:(پرشنگ خانومي هميشه تنها بود )هست که شما (رشنگ خانومي هميشه تنها بود)گذاشتين...اگه ميشه درستش کنين

مصطفي

سلام دو سوال داشتم 1-چطور مي تونم مشكل درست تايپ نشدن حرف (ي) را در وبلاگم درست كنم 2-چطور مي تونم به قسمت لينك ها اسم سايتي را اضافه كنم. لطقا يا ايميل بزنيد يا در اين باره منبعي معرفي نماييد. متشكرم

آرمين

براي حل مشکل " ي " فارسي ميتونين به وبلاگ من مراجعه کنيد :) يه برنامه جم و جور براي درست کردنش گذاشتم :) در ضمن اين سوال ها اينجا يکمي عجيبه :)

a-k

salam iranhack.persianblog.ir ghasd darim ke tabligh balay safe ro bardarim agar shoma narahat nashavid tabligh shoma ro hazf konim ... albate lazeme be gham ke yek webblog ghabeli nadare ke shoma ejaze nadid :) motshakeram ...

فرزند ایران

درود بر شما زحمت کشان عزیز و سربلند پرشین بلاگ. من 2 ماه پیش تقاضایی برای ثبت کردن نامم در فهرست داده بودم..تا کنون پاسخی دریافت نکردم....!خوشحال می شدم دلایلتان را برایم می نوشتید...احساس می کنم بی توجه هستید به بلاگ من.. یزدان نگاه دار شما...

رضا ولي نژاد

سيستم آرشيو شما طوريه كه گوگل لينك صفحات رو پيدا نمي كنه