با ارسال SMS وبلاگ خود را به روز کنید

بعد از گذشت یکسال از راه اندازی سرویس SMS بلاگ توسط پرشین بلاگ ، هنوز سرویس وبلاگ فارسی دیگری امکان وبلاگ نویسی توسط SMS را فراهم نکرده است و پرشین بلاگ همچنان در ارائه این سرویس ، بی رقیب است.

سرویس SMSblog پرشین بلاگ هم اکنون برای مشترکین شرکت ارتباطات سیار (موبایل های 0912 و مانند آن) فعال است و متاسفانه هنوز موبایل های تالیا و ایرانسل امکان استفاده از این سرویس را ندارند.

کلیه کاربران پرشین بلاگ میتوانند بعد از فعال سازی سرویس SMS بلاگ برای شماره تلفن همراه خود، در هر لحظه و هر زمان و با ارسال متن یاداشت مورد نظر به شماره ویژه 3000PB ( یا همان 300072 خودمان ) وبلاگ خود را با ارسال SMS به روز کنند.

برای دریافت اطلاعات کامل تر به صفحه راهنمای Sms بلاگ سایت مراجعه کنید.

/ 94 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داريوش

سلام شما که می گين پرشين بلاک مال همه هست پس چرا هيچ اقدام پاييداری برای محکم کردن فيلم سيصد نمی کنيد

!

برای من اس ام اسی نمياد چند بار شماره امو نوشتم ... چه کار کنم ؟

دخترونه

سلام . این یک کامنت تستی ، اما مهم است @

رضا

در چه زمانی برای ايران سل هم فعال ميشه ؟

رضا

سلام.برای من هنوز اس ام اس نيامده.

هري

سلام آقا اين سيستم کی برای تاليا هم راه می افتد. با تشکر پاتر

حسام الدين جنيدي

با سلام من قبلا یک وبلاگ در پرشین بلاگ داشتم که شماره موبایل خود را در قسمت اس ام اس آن وارد کرده بودم که حتی نام آن وبلاگ را هم به یاد ندارم حالا یک وبلاگ جدید در پرسین بلاگ ثبت کرده ام و می خواهم شماره موبایل خود را در آن ثبت کنم ولی اشکال می گید که این شماره فبلا استفاده شده است لطفا کمک کنید شماره موبایل من : ۰۹۱۲۴۹۱۰۳۶۱ ضمنا طریقه انتقال مطالب وبلاگ قبلی من که که در میهن بلاگ بوده را به پرشین بلاگ توضیخ دهید پیشاپیش متشکرم

peyman_dooste_to

به وبلاگ من بريد. ترا خدا... يه کليکه! مگه چی ميشه؟