تعداد وبلاگ های ثبت شده در پرشین بلاگ از مرز 800هزار گذشت

در هفته گذشته، تعداد وبلاگ های ثبت شده درسرویس وبلاگ فارسی پرشین بلاگ از مرز 800 هزار وبلاگ، فراتر رفت.

با نزدیک شدن به پنجمین سال فعالیت این سرویس وبلاگ، نخستین و همچنین بزرگترین همچنان بزرگترین سرویس وبلاگ نویسی فارسی است و میزبانی بزرگترین جامعه اینترنتی ایرانیان را بر عهده دارد.

بر همین اساس پرشین بلاگ که پیش از این و برای نخستین بار امکان وبلاگ نویسی از طریق SMS را ممکن کرده بود به زودی سرویس های جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

/ 17 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدحسین

سلام خسنه نباشی.من گفتم چگونه می تونم بینندگان وبلاگم روزیادکنم جوابش روندادی.اماحداقل آدرس وبلاگم روخودتون به همه ی وبلاگ هایی که داخل پرشین بلاگ بدید.

محمدحسین

سلام.خسته نباشی.من گفتم چرابينندگان وبلاگم زيادنمی شوداماجوابش روندادی ولی حداقل آدرس وبلاگم روبه همه ی وبلاگ هابدين که سر بزنند.ممنون

هويا

شما می دانید نیاز واقعی انسان چیست ؟ اگر مایلید جواب این سئوال را بدهید

مينو بديعی

با سلام خدمت مديران پرشن بلاگ لطفا از همه نوع اگهی و درج ان در وبلاگ شخصی اينجانب خود داری فرماييد . بسياری از اگهی هايی که ارايه می شود چه از نظر محتوای اگهی چه از نظر مضمون بسيار بد است . خواهشمند است به محتوای اين اگهی ها به عنوان يک موسسه رسانه ای - فرهنگی توجه فرماييد . با تشکر

افشين دکسير

سلام: اگه سال قبل تقريبا همين روزها را بیاد بیاورید، موضوعی مطرح شد در ضمینه ترتیب و عدم تضییع حق کاربران فعال، که با اينکه پيگيری شد، با جواب سر بالا و عدم تنظيم دقيق ليست مواجه شديم! ليکن؛ پس از گذشت حدود يک سال خواهشمندم ليست فعال ترين وبلاگ ها را بر اساس فعاليت واقعی کاربران تنظيم فرماييد و به نظر و خواست کاربران قديمی و فعال پرشين بلاگ احترام بگذلريد. . با تقديم احترام، افشين دکسير.

مهدی ملک علايی

سلام بر مديران موفق و زحمت کش پرشين بلاگ.وبلاگ من بدون هيچ گونه مشکلی جديدا فيلتر شده.آيا شما اطلاعی از اينکه کی اين مشکل برطرف ميشه داريد؟

علی خطيبی

سلام . شنيدم امروز تولد پرشين بلاگه تولدتون مبارک در آستانه اتمام برنامه جذاب شب شیشه ای قصد داریم در هفته آینده پستی مفصل درباره این برنامه و حواشی جالب آن در وبلاگ قرار دهیم و اگر آقای رشیدپور بپذیرند با ایشان مصاحبه ای را انجام دهیم لذا از همراهان گرامی وبلاگ جزیره تنهایی عاجزانه تقاضامندم تا نظرات و سوالات خود را پیرامون شب شیشه ای اعلام بفرمایند . (مثلا : چه نمره ای به برنامه می دهید ؟ جذابترین برنامه کدام بود ؟ کدام میهمان از همه شفاف تر بود و کدام میهمان قصد داشت جلوی دوربین فیلم بازی کند؟ و ... ) يکی از دوستان بلاگفايی

كار اينترنتي

ســــــــــــــــــر بزنيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد