وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢٦ دی ۱۳۸۱
::پرشين بلاگ::

اول از همه عذر خواهی ميکنيم به خاطر اينکه قرار بود فقط ظرف دو ساعت از ۳ تا ۵ بعد از ظهر سيستم بروز رسانی بشه اما با چندين مدل مشکل پيش بينی نشده روبرو شديم و تا همين الان که ساعت حدود يک و نيم شب است کار طول کشيد
مثلا ISAPI filter که قبلا کاملا تست شده بود وقتی زير بار شديد سرور قرار گرفت يهو قاطی کرد! يا مثلا يک جا مجبور شديم مجوز های امنيتی وبلاگها رو عوض کنيم و اين تغيير کوچک روی بيش از سی هزار تا دايرکتوری و فايلهاش کلی طول کشيد! ( چشم NTFS روشن )
به هر حال الان هر وبلاگ برای خودش يک دايرکتوری و فايل و فضای جداگانه روی سرور داره و فقط روی پايگاه داده نيست و علاوه بر DataBase يک کپی هم روی سرور وجود داره و بنابراين بعد از ارسال هر مطلب جديد بايد از گزينه بازسازی وبلاگ در منوی کاربر استفاده کنيد يا اينکه از دکمه فرستادن يادداشت و باز سازی وبلاگ استفاده کنيد تا فايل وبلاگ شما با آخرين اطلاعاتی که به پايگاه داده ها وارد کرده ايد بروز بشود وگرنه مطالب شما فقط وارد پايگاه داده می شود و آنجا ميماند تا وبلاگ را بازسازی کنيد تا آخرين تغييرات را منعکس کند.
الان سرعت وبلاگها به چندين برابر افزايش پيدا کرده و اميدوارم شما هم تاييد کنيد!

خوب فعلا اين اطلاعات اوليه را داشته باشيد تا فردا با همفکری همگی اگر لازم بود به طور کامل و با جزييات يک پست جديد بنويسيم.


خوش و خرم باشيد!
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :