وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ٢٢ آبان ۱۳۸۱
::عطا::

خيلي ها ميپرسن که سايت پرشين تاک و پرشين بلاگ با هم چه نوع همکاري دارد؟ مال پرشين بلاگي هاست؟ مخصوص پرشين بلاگ يا خودش مستقل عمل ميکنه؟ و ...
در حقيقت لزوم ايجاد يک فروم مخصوص پرشين بلاگ از چند ماه پيش احساس ميشد. حتي در اولين جلسه اي که بعضي از کاربران رو دعوت کرديم، قرار شده بود که اونا شروع به ايجاد يک فروم کنن که به وعدشوم عمل نکردند. تا اينکه يکي ار دوستان ما قرار شد اينکارو انجام بده با اين تفاوت که يک فروم بنويسه نه اينکه از جايي دون لود کنه بعد فارسيش کنه. اين دوست و همکار ما در شرکت، اينکارو شروع کرد و ما هم بهش کمک کرديم. البته تصميم گرفته شد که اين فروم پرشين بلاگ رو ساپورت کنه، ولي خودش مستقل باشه (همون کاري که الان انجام شده). البته امکاناتي براي اين فروم پبش بيني شده که اگه سايتهاي ديگر هم بخواهند، پرشين تاک ميتونه، کاربران اون سايت را هم ساپورت کنه.
به هر حال دوستان پرشين تاکی از اينکه کاربران پرشين بلاگي فقط اونجا ميرن، وبلاگ تبليغ ميکنن، ناراحت بودن و از ما خواستند که اينو بگيم. البته مقالات خوبي هم نوشته مي شود که واقعا مفيد هستند و بحثهاي خوبي هم ميشه که اميدواريم محتواي مقالات بهتر بشه و پرشين تاک محل خوبي براي ابراز عقايد، افکار و يا دانش شما باشد.
يک انجمن مخصوص مديران فهرست کاربران پرشين بلاگ ساخته شده که ميتوانند در آن به تبادل نظر بپردازند. همکنون مدير پرشين تاک به مديراني که وارد پرشين تاک شده بودند (چون حتما بايد وارد بشين تا پرشين تاک شما رو بشناسه)، دسترسي لازم رو داده (به قول اين فروميها دعوت شدن) و ميتوانند داخل اين انجمن بشن.
يک انجمن ديگر هم مخصوص وبلاگنويسان است. اين انجمن محل خوبي براي تبادل نظر و يا تبليغ وبلاگ همه وبلاگنويسان (چه پرشين بلاگي، چه بلاگ اسپاتي و چه ...) است. به اينجا هم حتما سر بزنيد.
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :