وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸۱
::عطا::

بعضی از کاربران با ارسال نامه های خود ذکر کردند که کلمه عبور خود را فراموش کرده اند و کلمه عبوری که ابزار "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" برايشان ارسال می کند، چند تا علامت سوال (؟؟؟؟؟؟) است. البته مشکل اين کاربران تعريف فارسي و يا عربي کلمه عبور است. به هر حال با تغييراتي که در ابزار "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" ايجاد کرده ايم، اگر کلمه عبور، فارسي و يا عربي باشد نيز عين کلمه ارسال مي گردد. کاربراني که در اين مورد مشکل دارند، لطفاً دوباره از اين ابزار استفاده نمايند.
نکته دوم اينکه همانطور که قبلاً هم گفته بودم، سيستم فهرست کاربران در حال آزمايش است و تا زماني که اين سيستم شروع به کار کند، فهرست کاربران به روز نخواهد شد. لطفاً ديگه در سيستم نظر خواهي و يا در نامه هايتان ننويسين که چرا ما را به ليست اضافه نمي کنين.
نکته سوم اينکه رضا سيستم جديد تبليغات را براي اينکه کاربران از به هم خوردن قالبوش ناراضي بودن راه اندازي کرده. لطفاً ما را از نظرات و پيشنهادات عملي خود درباره سيستم جديد تبليغات و همچنين طرح فهرست کاربران مطلع نماييد.
نکته آخر اينکه مطمئن باشيد که ما همه نامه هاي ارسالي شما را مي خوانيم ولي به علت کمبود وقت واقعاً نمي توانيم به همه آنها جواب بدهيم. بسياري از اين نامه ها نيز سوالات تکراري است. البته دليل اين نامه ها خود ما هستيم که هنوز يک سيستم کمک (Help) خوب نداريم. به همين دليل در چند روز آينده يک قسمت با عنوان "پرسش و پاسخ" به منوي اصلي اضافه مي شود که جواب بسياري از سوالات شما در آنجا داده شده است.
ما را از نظرات خود آگاه کنيد تا محيطی که در آن هستيم هر روز بهتر از ديروز باشد.
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :