وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ۱۸ امرداد ۱۳۸٦
با توجه به تغییر موقت دامنه پرشین بلاگ از com به ir مشکلی در فرستادن اس ام اس در وبلاگ ها وجود داشت که با همکاری تیم فنی حل شد.

هم اکنون امکان ارسال اس ام اس با فونت فارسی نیز به وبلاگ های پرشین بلاگ ممکن است.

از وبلاگ نویسان گرامی خواهش میشود تا در صورت برخورد با مشکل فنی در همین وبلاگ  و یا در صفحه تماس با ما ، ما را مطلع سازند.
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٦
 

 پرشین بلاگ اولین سرویس وبلاگ فارسی زبان که در 5 سال فعالیت خود توانسته بیش از 800.000 کاربر جذب کند. پرشین بلاگ در این سالها با مشکلات زیادی از جمله فیلترینگ اشتباهی مواجه بوده است که با پیگیری در مورد این مشکل بارها از سرویس وب فارسی دفاع کرده است. دفاع از نام خلیج فارس با امضای 90.000 ایرانی شهروند جامعه مجازی از بزرگترین افتخارات ملی این سایت بزرگ است.

چندی پیش دامنه دات کام
persianblog.ir از طرف هکرهای عراقی سرقت شد که مشکلاتی را برای دسترسی به سایت اصلی ایجاد کرده است. تا بر طرف شدن مشکل، دامنه دات آی آر persianblog.ir فعال است و می توانیم ازطریق آن وبلاگهای خود را به روز کنیم.

ما امضاء کنندگان حمایت خود را از این سرویس رایگان با تاکید بر بی اثر بودن تلاش هکرها برای ضربه زدن به وبلاگ فارسی اعلام می داریم

پرشین بلاگ زنده است تا وبلاگ فارسی زنده است

امضاء‌کنیم و برای دوستان بفرستیم


نویسنده: پرشین بلاگ - یکشنبه ٧ امرداد ۱۳۸٦
چند روزی است که به دلیل تغییر دامین پرشین بلاگ دات کام به دات آی آر ، مشکلاتی در وبلاگ ها و بخصوص در بخش کامنتینگ آنها ایجاد شده است.

در این پست راهنمایی هایی جهت حل مشکلات ایجاد شده برای وبلاگتان ارائه میدهیم که با استفاده از آنها تقریبا تمامی مشکلات ایجاد شده برای وبلاگ شما حل خواهد شد.

* اگر از قالب های داخلی پرشین بلاگ (بدون تغییر در کد آن) استفاده میکنید، با اولین بازسازی وبلاگ، تمامی تصاویر قالب وبلاگ و لینک کامنتینگ به .ir تغییر میکند و مشکل حل میشود.

* در صورتی که از قالب اختصاصی خودتان استفاده میکنید و یا تغییری در کد قالب داده اید که باعث اختصاصی شدن قالب شما شده است ، برای حل مشکل نظرات و لود شدن عکس های قالب، تمامی آدرس های persianblog .com موجود در قالب را به persianblog.ir تغییر دهید.
 
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٤ امرداد ۱۳۸٦

در بعضی جشن ها همیشه جای عده ای خالی است. قرارهای وبلاگی و مراسم تولد پرشین بلاگ از آن جمله اند. با اینکه حدود ۴۵۰ نفر مهمان شرکت کرده بودند ولی همچنان خیلی ها نبودند و جایشان خالی بود.
امیدوارم سال آینده در یک سالن ۴ هزار نفره مراسم جشن تولد را برگزار کنیم.

از همه کسانی که زحمت کشیدند متشکرم. بخصوص برو بچ فنز

شاد باشید.

در این زمینه:
- گزارشی از جشن 5سالگی وبلاگ فارسی و پرشین بلاگ

نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٤ امرداد ۱۳۸٦

امروز جشن پنجمین سالگرد تولد پرشین بلاگ و سالروز تولد وبلاگ فارسی و برگزار میشود.  برای نخستین بار با پرشین بلاگ امکان وبلاگنویسی فارسی برای عموم کاربران و بصورت رایگان فراهم آمد.
اگر از دوستان و بلاگرهای محبوب و فعال و پربازدید و همکاران گروه سایتها کسی دعوتنامه به دستش نرسیده حتما تلفنی یا آنلاین یا هر روش دیگه که فکر میکنه تماس بگیره و خودش رو برسونه.

یک هفته ی گذشته٬ هفته ی سختی بود. اگر ضعف و کوتاهی می بینید٬ عفو بفرمایید.

 ۲۰۱و۸۸۷۵۰۲۰۰

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :