وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢۸ تیر ۱۳۸٦


www.persianblog.ir/birthday

در این شرایط ... اطلاع رسانی مناسب خیلی مهم است. خدا پدر و مادر یاهو میسنجر و آنهایی که برای دیگران ارسال میکند را بیامرزد.


نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢۸ تیر ۱۳۸٦
پیرو سرقت دامنه پرشین بلاگ دات کام توسط هکرهای عرب و درج عبارات موهون و توهین آمیز بر ضد ایران و ایرانی پرشین بلاگ طی اطلاعیه ای که صبح امروز منتشر شد تصریح کرد "اطلاعات و آرشیو نوشته های کاربران" در صحت و امنیت کامل در سرورهای مختلف پرشین بلاگ نگهداری میشود و اختلالات فوق تنها در لایه DNS و دامنه توسط مهاجمین به وجود آمده است که در حال پیگیری و رفع میباشد.

پرشین بلاگ با اطمینان خاطر به کاربران خود در خصوص امنیت اطلاعات آنان اعلام میکند این اختلال از لایه شرکت خارجی عرضه کننده خدمات دامین بوجود آمده است که با همکاری و پیگیری این شرکت به به زودی دامنه به مالکیت پرشین بلاگ بازمیگردد و تا آن زمان خدمات اولین و بزرگترین سرویس وبلاگ فارسی از طریق نشانی Persianblog.ir در دسترس خواهد بود.

پرشین بلاگ چهارم مردادماه و همزمان با جشن میلاد امام علی (ع) پنجمین سالگرد تولد وبلاگ فارسی را با حضور صدها تن از کاربران خود گرامی خواهد داشت.

پرشین بلاگ افتخار میزبانی بیش از هشتصد هزار وبلاگ فارسی را دارد و تمام مدیران و تیم فنی پرشین بلاگ حداکثر سعی و تلاش خود را برای عرضه خدمات باکیفیت و نوین داشته و خواهند داشت.

پرشین بلاگ زنده است، تا وبلاگ فارسی زنده است!
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢۸ تیر ۱۳۸٦
دامنه اینترنتی PersianBlog.com مورد تعرض و سرقت هکرهای عراقی قرار گرفته است.

بدنبال حملات هکرهای عراقی به دامنه اینترنتی پرشین بلاگ اختلالاتی در بزرگترین سرویس دهنده اینترنتی ایرانی ایجاد شده است.
بنا به اعلام پرشین بلاگ، حملات به سرور و بانک اطلاعاتی بیش از هشتصد هزار وبلاگ فارسی به هیچ وجه موفق نبوده و اطلاعات کاربران و نوشته های تمام کاربران در سلامت و امنیت کامل در سرورهای پرشین بلاگ قراردارد.

بنا به این گزارش اختلالاتی از حدود ساعت 4 صبح روز چهارشنبه (امروز) از لایه DNS دامین در تعدادی از سرویس دهنده های اینترنت قابل مشاهده است.
پرشین بلاگ در اطلاعیه خود به کاربران اطمینان داده که اطلاعات و محتوای فارسی پرشین بلاگ از آسیب محفوظ بوده و هیچگونه دسترسی به سرویس دهنده و اطلاعات کاربران اتفاق نیفتاده است.
این اختلالات برای تمامی کاربران قابل مشاهده نیست ولی اکثریتی از چهار میلیون مخاطب روزانه پرشین بلاگ با آن مواجه هستند که با همکاری شرکت خارجی عرضه خدمات دامین در حال پیگیری و رفع میباشد.

هکرها در این حمله با درج عباراتی موهون و ضد ایرانی تلاش کرده اند حرکت خود را عربی جلوه دهند.

این اتفاق سال گذشته نیز به همین شکل اتفاق افتاده بود که برای ساعاتی اختلالاتی در اولین سرویس وبلاگ فارسی ایجاد کرده بود.

کادر فنی پرشین بلاگ وبلاگ های کاربران را به طور موقت تا زمان رفع مشکل دامنه Persianblog.com بر روی دامنه Persianblog.ir فعال ساخته است.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا ارسال میشود.

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :