وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸٦
پنج سال پیش در چنین روزی سه جوان با نامهای عطا، بهرنگ و سهند خبر به بار نشستن مدتها تلاش و برنامه نویسی شان را در محیط وب فارسی اعلام کردند و "پرشین بلاگ" متولد شد.

امروز پنج سال از آن روز میگذرد و پرشین بلاگ با بیش از هشتصدهزار کاربر و میلیون ها بازدیدکننده روزانه، با غرور عنوان "بزرگترین جامعه اینترنتی ایرانیان" را یدک میکشد.

این موفقیت از همکاری آن سه، شروع شد و با همیاری و همدلی ده ها تن از متخصصان و هواداران تکامل یافت.

حالا دیگر پرشین بلاگ تنها یک سایت نیست. بلکه مجموعه ای از 25 پایگاه اینترنتی خدماتی، اطلاع رسانی و تجاری است که با عنوان "گروه سایت های پرشین بلاگ" شناخته میشود.

اکنون پرشین بلاگ تنها نیست. نه تنها پرشین بلاگ تنها نیست، بلکه شهروندانِ ایرانیِ جامعهِ مجازی هم تنها نیستند.

با گرامی داشت "تولد پرشین بلاگ" اعلام میداریم که انشاا... جشن تولد پنج سالگی پرشین بلاگ، بزودی و پس از ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، همچون سال گذشته برگزار خواهد شد.
نویسنده: پرشین بلاگ - شنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸٦

در هفته گذشته، تعداد وبلاگ های ثبت شده درسرویس وبلاگ فارسی پرشین بلاگ از مرز 800 هزار وبلاگ، فراتر رفت.

با نزدیک شدن به پنجمین سال فعالیت این سرویس وبلاگ، نخستین و همچنین بزرگترین همچنان بزرگترین سرویس وبلاگ نویسی فارسی است و میزبانی بزرگترین جامعه اینترنتی ایرانیان را بر عهده دارد.

بر همین اساس پرشین بلاگ که پیش از این و برای نخستین بار امکان وبلاگ نویسی از طریق SMS را ممکن کرده بود به زودی سرویس های جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ۱٤ خرداد ۱۳۸٦
چند وقتی است که وبلاگ های بسیاری از کاربران پرشین بلاگ و حتی سرویس های دیگر ، بدون اینکه مشکلی از نظر محتوا داشته باشند فیلتر شده است و دسترسی به این وبلاگ ها از طریق تماس های اینترنتی که با شماره های 10 رقمی مخابرات انجام میشود مقدور نمی باشد. بد نیست اینجا اطلاعاتی کلی را به وبلاگ نویسان یاد آوری کنیم :

* این فیلترینگ از طرف پرشین بلاگ اعمال نمیشود و پرشین بلاگ هیچ نقشی در فیلتر کردن وبلاگ هایی که مشکل محتوایی نداشته باشند، ندارد.

* فیلتر شدن های ماه اخیر به دلیل راه اندازی سیستم جدید فیلترینگ مخابرات است که توسط یک روبات ، متن صفحه را کندوکاو میکند و در صورتی که لغات ممنوعه ! در وبلاگ مورد نظر بیش از حد مجاز تکرار شده باشد، وبلاگ بدون بررسی توسط کارشناسان و فقط با نظر روبات مربوطه ، درخور فیلتر شدن شناخته میشود و بلافاصله فیلتر میشود.

* دست اندرکاران بخش فیلترینگ از رفع این مشکل تا روزهای آینده خبر داده اند که با یکپارچه شدن سیستم فیلترینگ در ایران ، مشکلات این سیستم نیز برطرف خواهد شد.

در صورتی که وبلاگ شما نیز بی دلیل فیلتر شده است آدرس آن را در همین پست بگذارید تا تعدادی از وبلاگ های با محتوای سالم که دچار این مشکل شده اند را معرفی کنیم.
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :