وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٦
بعد از گذشت یکسال از راه اندازی سرویس SMS بلاگ توسط پرشین بلاگ ، هنوز سرویس وبلاگ فارسی دیگری امکان وبلاگ نویسی توسط SMS را فراهم نکرده است و پرشین بلاگ همچنان در ارائه این سرویس ، بی رقیب است.

سرویس SMSblog پرشین بلاگ هم اکنون برای مشترکین شرکت ارتباطات سیار (موبایل های 0912 و مانند آن) فعال است و متاسفانه هنوز موبایل های تالیا و ایرانسل امکان استفاده از این سرویس را ندارند.

کلیه کاربران پرشین بلاگ میتوانند بعد از فعال سازی سرویس SMS بلاگ برای شماره تلفن همراه خود، در هر لحظه و هر زمان و با ارسال متن یاداشت مورد نظر به شماره ویژه 3000PB ( یا همان 300072 خودمان ) وبلاگ خود را با ارسال SMS به روز کنند.

برای دریافت اطلاعات کامل تر به صفحه راهنمای Sms بلاگ سایت مراجعه کنید.
نویسنده: پرشین بلاگ - سه‌شنبه ۱٤ فروردین ۱۳۸٦

چندی قبل نسخه جدید سایت پرشین استت با موفقیت جایگزین نسخه قبلی آن شد.
عمده تغییرات اعمال شده اینبار بیش از آنکه در ظاهر سایت نمایان باشد، در هسته مرکزی آن ایفای نقش میکند.
دقتی معادل ۹۹.۹۹ درصد در ثبت رویدادها و افزایش ظرفیت ثبت نام تا سقف یک میلیون سایت (بدون ارتقای سخت افزار) از مهمترین ویژگی های نسخه جدید است.
همچنین برای محسوس بودن این ارتقاء، تغییراتی نیز در ظاهر سایت اعمال شده که از آن جمله میتوان به بهبود در نمایش پراکندگی جغرافیایی بازدیدکنندگان، افزایش ظرفیت در ثبت کلمات کلیدی جستجو شده، حذف آمار بازدیدکنندگان در هفته های سال و اضافه نمودن بازدیدهای ماهانه اشاره نمود.
بزودی بخش انگلیسی زبان سایت نیز بروی دامنه جدیدی فعالیت خود را آغاز خواهد نمود.
نسخه سوم سایت پرشین استت حاصل بیش از سه ماه کار مداوم است که کلیه قسمت های آن با استفاده از  Visual Studio 2005 و ASP.NET 2.0 بازنویسی شده است.

نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸٦

سال ۸۶ آغاز شده و بنظر میرسد مثل همه ی سالهای دیگر برای ما مردم و کشورمون که در حال تغییرات مدام هستیم٬ تعیین کننده است.
امیدوارم تغییرات خوب و همراه با شادی باشد.

شاد و موفق باشید.

نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ٦ فروردین ۱۳۸٦

سلام دوستان٬
سال نو مبارک! ان شالله سال جدید سالی خوب برای ایران و ایرانیان باشه و بخصوص سالی برای رشد و بهبود کسب و کارهای آنلاین :)

سال نو من رو یاد دوستانی انداخت که هر از گاهی وبلاگ جدیدی راه اندازی می کنند و وبلاگ قدیمی رو به فراموشی می سپارند و یا حتی پاک می کنند. در این مطلب نکاتی برای وبلاگ نویسان آمده که اولین آن اهمیت وبلاگ قدیمی شماست. در این مطلب آمده شما به ضرورت زمان و مقتضیات متفاوت زندگیتان ممکن است نیاز به وبلاگ های متفاوت داشته باشید. ولی بسیار مهم است که وبلاگ پیشین خود را حفظ کنید.

پیشنهاد من شخصا اینه که حتی هر از گاهی وبلاگ قدیمیتون رو هم آپدیت کنید. فراموش نکنید مطالب گذشته شما همیشه میتونند مخاطبین جدیدی برای شما داشته باشند.

با آرزوی موفقیت و سپاس از وقت شما٬
عماد هنرپرور

نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢ فروردین ۱۳۸٦


تبریک سال نو به کاربران و دوستان پرشین بلاگ حداقل کاری است که باید در این روزها انجام دهیم. امیدوارم سال خوبی برای شما و همکاران گروه سایتهای پرشین بلاگ در پیش باشد.
آمین

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :