وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ۳٠ شهریور ۱۳۸٥

بتازگی حجم ایمیل های جعلی که برای بدست آوردن رمز عبور، به ظاهر از طرف پرشین بلاگ به کاربران ارسال میشود، افزایش یافته است.

در این ایمیل های ساختگی با ادعای هک و نفوذ به حساب کاربری یا ارائه سرویس های جدید توسط پرشین بلاگ، از کاربران خواسته شده تا با مراجعه به یک نشانی اینترنتی ساختگی نسبت به ورود به سایت یا تعویض رمز عبور خود اقدام کنند.

پرشین بلاگ با اعلام هشدار نسبت به چنین ایمیل های ساختگی ای تاکید میکند که هرگونه اطلاع رسانی در خصوص ارائه سرویس های جدید و یا مسائل امنیتی احتمالی تنها از طریق بخش اخبار پرشین بلاگ و مبتنی بر دامنه اینترنتی persianblog.ir اطلاع رسانی میشود

همچنین مدیران پرشین بلاگ به هیچ عنوان از شما درخواست ارسال پسورد را نمیکنند.لذا مراقب ایمیل های جعلی باشید.

نویسنده: پرشین بلاگ - سه‌شنبه ۱٤ شهریور ۱۳۸٥

به دلیل درخواست مکرر کاربران سایت، تعداد 9 قالب جدید به قالب های پرشین بلاگ اضافه شده که اکثرا ساده و عمومی هستند. قالب های جدید همگی با کدهای CSS طراحی شده اند و سرعت لود بسیار بالایی دارند. همچنین آخرین تغییرات در تگ های پرشین بلاگ در آنها اعمال شده است .

قابل توجه کاربرانی که از قالب های سفارشی استفاده می کنند:
تعدادی از قالب های سفارشی کاربران که مدت هاست تغییری در آن داده نشده است، تگ های جدید پرشین بلاگ را ندارد و گاهی اشکالاتی نیز در بر دارد که کاربران از آن بی خبرند.
این افراد با انتخاب قالب های استاندارد پرشین بلاگ که در بخش "انتخاب قالب" قرار گرفته است می توانند از تمامی امکانات جدید پرشین بلاگ استفاده کنند.

سایت های دیگری نیز قالب های متنوعی برای پرشین بلاگ عرضه کرده اند از جمله :
پرشین وبلاگ (قالب های این سایت مورد تایید هستند)
قالب های مژده
قالب ساز theme
قالب های رامین
قالب های آوانیک

وبگذر
. . .

جهت استفاده از قالب های سایت های فوق ، بعد از دریافت کد قالب از سایت مربوطه ، باید کد را در بخش ویرایش قالب ، جایگزین کد فعلی نموده و سپس وبلاگ را بازسازی کنید . برای اعمال قالب جدید به صفحات آرشیو وبلاگ، باید به بخش مدیریت آرشیو بروید و یکبار دکمه بازسازی کلی آرشیو را بزنید تا قالب صفحات آرشیو هم تغییر کند.

سروش اسدزاده

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :