وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢٩ تیر ۱۳۸٥

دوستانی که از یکسری امکانات ادیتور قبلی استفاده میکردند مانند درج جدول - ذخیره نمودن یادداشت و غیره می توانند از لینک ادیتور قدیمی که بالای ادیتور جدید سمت چپ قرار داده شده استفاده کنند!

نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ٢۱ تیر ۱۳۸٥

به منظور بالا بردن سرعت ارسال و مدیریت یادداشتها، ویرایشگر جدیدی را در اختیار کاربران محترم قرارداده ایم.
خوشحال میشویم اگر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نویسنده: پرشین بلاگ - یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸٥

 

همه با هم يک گام به جلو!

نویسنده: پرشین بلاگ - جمعه ۱٦ تیر ۱۳۸٥

يکی از فوايد راه اندازی گروه سايتهای پرشين بلاگ در يکسال و نيم گذشته بدست آوردن دوستان جديدی است که در بهبود وضعيت پرشين بلاگ نقش زيادی داشته اند. بی اغراق کسانی که در حوزه مسائل پرشين بلاگ نظراتشون تاثير گذار است بيش از از بيست نفر اند و مهمتر آنکه اين نظرات مانعی برای تصميم گيری و حتی اجرای واحد نيست.
به واقعی نوعی تصميم گيری تيمی و قابل احترام برای اکثريت همکاران بوجود آمده که اميدوارم به لطف خدا همچنان ادامه يابد. بدون چنين روندی دست اندرکاران اجرای تغييرات در سايت نميتوانند با چنين سرعتی به بهبود کيفی سايت بپردازند.
===============================
آقای آرش کريم بيگی از جمله دوستانی هستند که همانطور که خودشون در يادداشت قبلی وبلاگ مديران گفته اند از مديران گروه سايتها هستند اما ....
اما مهمتر آنکه ايشون در بخش رسانه ای سايت نقش فکری فوق العاده مهمی دارند که افزايش محبوبيت پرشين بلاگ بی ربط به تلاشهای مستمر ايشان نبوده و نيست و نخواهد بود. شناخت ايشان از محيط وب فارسی نيز در حد بسيار خوبی است.
شايد براتون جالب باشه که بدونيد سابقه ارتباط آقای کريم بيگی با پرشين بلاگ خيلی بيشتر از بنده است. شايد حدود ۴ سال باشه و البته با راه اندازی وبلاگشون شروع شده ... راستی اسم وبلاگشون چی بود؟!
=========================
مدتی است از دوستان خواسته ام که در وبلاگ مديران سايت از زحمات بچه های پرشين با ذکر اسمشون تشکر و قدردانی کنند ولی انگار سرشون شلوغه و اينکار و نميکنند. گفتم اسامی کسايی که مستقيما در بهبود وضعيت سايت نقش دارند به ترتيبی که به ذهنم ميرسه بنويسم. زحمت جا افتادگی ها رو دوستان ديگر بکشند.
زوج فعال و موفق در اجرای تغييرات سرکار خانم مهندس سينکی و آقای مهندس جلالی
خانم ناطقی که زحمت تبليغات پرشين بلاگ آقای بر دوش ايشان است.
آقای مهندس حسين شرفی که هميشه برای تغييرات گرافيکی آماده اند. ايده های جديدشون هميشه کمک سايت بوده است.
آقای مهندس عماد هنرپرور که هماهنگی ها و پيگيری های ايشان نظم خوبی به کار سايت داده است.
آقای آرش معتمدی که زحمتهای قديم و جديد زيادی کشيده اند.
آقای مهندس سروش اسدزاده
آقای کريم بيگی
آقای راد
آقای باغانی
آقای سقطی
آقای آرين
آخانم يار محمدی
خانم بخشيان
آقای مصطفی زاده
برو بچ فنز مثل آقا حامد و علی آقا و پپنکی و محمد و تايماز و بقيه و بقيه و بقيه
....
خيلی بيشترند و نه ترتيب رو رعايت کرده ام و نه به همه اشاره کرده ام... گفتم که زحمتش بعهده بچه ها باشه ... ديدم بقيه ننوشتند٬ شروع کردم تا بقيه تکميلش کنند.
شاد و موفق باشيد و باشيم.

تکمله:
خانم طاهری
خانم رويا
....
مهدی بوترابی

نویسنده: پرشین بلاگ - جمعه ۱٦ تیر ۱۳۸٥

آرش کريم بيگی هستم، خبرنگار حوزه IT و مدير و مالک آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)، چندماهی است که در گروه سايت های پرشين بلاگ بعنوان مدير سايت پرشين تل فعاليت ميکنم.

به پيشنهاد دکتر بوترابی، هر از گاهی در خصوص مسائل مرتبط با گروه سايت های پرشين بلاگ در اين وبلاگ پستی خواهم نوشت. اميدوارم مفيد باشد.

تا بعد...

نویسنده: پرشین بلاگ - شنبه ۱٠ تیر ۱۳۸٥

اصلاحات و تغييرات همچنان ادامه دارد .... از جايی که نظرات و پيشنهادات توسط کاربران شروع ميشه تا جائی که کارشناسان و متخصصات شرکت در زمينه های مختلف اين موضوعات را دسته بندی و اولويت بندی ميکنند و تا زمان اجرا و پشتيبانی از آنها دهها نفر زحمت ميکشند.
در اينجا به نوبه ی خودم از زحمات همه دوستان تشکر میکنم و نويد تغييرات بيشتر و و اصلاحات مفيدتر را میدهم.
البته از اقدامات انقلابی که بطور موازی در حال انجام است نيز بی نصيب نخواهيم ماند. خدا خواهد نصيب باشد!
ضمنا برای اينکه با همه دوستانی که برای پرشين بلاگ مشغول فعاليت هستند آشنا شويد از بقيه دوستانی که مدتهاست نمينويسند يا اصلا تا حالا چيزی در مورد فعاليتهايشان در پرشين بلاگ ننوشته اند خواهش ميکنم که گاه گاهی در وبلاگ ادمين بنويسند.
شاد و موفق باشيد.

RSS
نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ٧ تیر ۱۳۸٥

حتما متوجه امکان جديد پرشين بلاگ، RSS شديد. دوستان زحمت کشيدند و چندين مطلب توضيحی و آموزشی هم در جاهای مختلف سايت گذاشتند و احتمالا پی به اين مطلب برديد که شما به دو صورت می تونيد از RSS استفاده بفرماييد: فيد کردن (FEED) در وب و فيد کردن در يک برنامه داخل کامپيوتر (چقدر سخته فرهنگستان لغتی حرف زدن! منظورم Desktop Application بود!) برنامه های RSS خوان (Reader) تحت وب مثل سرويس MyYahoo و يا Y!360 جالبند! ولی تجربه کار با نرم افزار های RSS خوان desktop اصلا يک چيز ديگه ايست! شما نشستيد کارهاتون را انجام می دهيد و اخبار و وبلاگ ها و انجمن های مورد علاقه تان خودشون به سراغ شما ميان!
بهترين نرم افزاری که خود من امتحان کرده ام FeedDemon هست که من نسخه قديميشو توی سایتم برای دريافت گذاشته ام (از اينجا بگيريد) امکانات دسته بندی کانالهای rss خوبی داره، نگارش جديدش هم گرافيک خيلی قشنگی داره.
rss وبلاگ من رو هم به ليستتون اضافه کنيد!

عماد هنرپرور

نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ٧ تیر ۱۳۸٥

با تلاشی که خانم سينکی در چند روز اخير به انجام رساندند  ويرايش مطالب قديمی متحول شد!

به منظور سرعت بيشتر گزينه ای به نام ارسال يادداشت جديد هم به منوی کاربر اضافه شده است . در ابتدای ورود به سايت کاربر به اين فشرم جديد وارد ميشود تا در صورتی که فقط تمايل به ارسال يادداشت جديد دارد فرم را سريعتر مشاهد کند!

نویسنده: پرشین بلاگ - سه‌شنبه ٦ تیر ۱۳۸٥

 

امکان مشاهده و ويرايش يادداشتهای قديمی ( آرشيو شده )!

 

نویسنده: پرشین بلاگ - شنبه ۳ تیر ۱۳۸٥

در ادامه تغييراتی که بر روی سيستم پرشين بلاگ در حال جريان است صفحه مديريت يادداشتها تغيير کرده و نهايت سعی ما براين بوده که علاوه بر زيبايی و کاربری آسانتر سرعت صفحه افزايش پيدا نمايد.

بنا به درخواست تعداد زيادی از کاربران اقدام بعدی ما امکان ويرايش مطالب آرشيو می باشد.
شاد و موفق باشيد.

 
نویسنده: پرشین بلاگ - شنبه ۳ تیر ۱۳۸٥

 

همه با هم يک گام به جلو ...

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :