وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - شنبه ٢٩ امرداد ۱۳۸٤

سلام

سيستم مديريت لينک امروز با کمک تيم فنی پرشين بلاگ به طور کامل مورد بهره برداری قرار گرفت. شما ميتوانيد با استفاده از لينک مديريت لينک در منوی کاربری خود از آن استفاده کنيد. لطفا به توضيحاتی که در آن بخش برای انجام بعضی تغييرات در قالب وبلاگ آورده شده توجه کنيد. برای ديدن توضيحات کاملتر ميتوانيد از اين صفحه استفاده کنيد.

تيم پشتيبانی هم به طور تمام وقت در حال پاسخ گويی به مشکلات کاربران هستند. اميدواريم با اين کار بتوانيم سيستم خود را قوی تر از پيش کنيم...

باتشکر

احسان

 

نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳۸٤

سلام

در حال تست امکان جديدی هستيم که قرار هست به زودی به سايت اضافه شود. با استفاده از اين امکان شما ميتوانيد لينک های مورد علاقه خود را مديريت کنيد و آنها را در وبلاگ خود به نمايش بگذاريد. برای اين کار کافيست تگ  <#links#>  را درون قالب وبلاگ خود قرار دهيد و سپس در منوی کاربری لينک "مديريت لينک" را خواهيد ديد.

نمونه استفاده از سيستم لينک را در منوی سمت راست وبلاگ مديران سايت مشاهده ميکنيد.

لطفا نظرات خود را در مورد تست اين سرويس جديد برای ما بفرستيد.

 

باتشکر

احسان

نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ۱٩ امرداد ۱۳۸٤

با سلام خدمت کاربران گرامی

از بابت مشکل فنی که ديروز در قسمت بازسازی وبلاگ پيش آمده بود از تمامی شما عذرخواهی ميکنيم. علت به وجود آمدن اين مشکل تست امکان جديدی بود که قرار است تا هفته آينده به سايت اضافه شود که خوشبختانه هم اکنون اين مشکل کاملا برطرف شده است. لازم به ذکر است يادداشتهای ارسالی شما تماما در بانک اطلاعاتی وبلاگ شما قرار دارد و تنها کافيست برای نمايش آنها وبلاگ خود را بازسازی کنيد.

 

با تشکر

تيم مديريت

نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ۱٧ امرداد ۱۳۸٤

اخيرا تعدادی همکار جديد در شرکت فعاليت خودشان را شروع کرده اند که به همه آنها خير مقدم عرض ميکنم. بخصوص به آقای مهدی رودکی مدير سايت http://www.iranseo.com  که با نگاه علمی خود به موضوع موتورهای جستجوگر پايه گذار ارتقای اين دانش در کشور شدند و همکاری با ايشان برای پرشين بلاگ مغتنم است.

هفته گذشته جايزه ذره بين طلايی اهدا شد.

مهدی بوترابی

نویسنده: پرشین بلاگ - جمعه ۱٤ امرداد ۱۳۸٤

مدتی است که دوستان فنی در پرشين بلاگ بطور مستمر روی سرويس کار ميکنند تا امکانات بيشتری در دسترس وبلاگنويسان قرار بگيرد ولی چيزی از کارهايی که انجام ميدهند منعکس نميکردند. هفته پيش از همکارانم خواهش کردم که يه وقتی هم برای وبلاگ مديران بگذارند که ظاهرا احسان پيشقدم شده است.

از شما خواننده وبلاگ مديران پرشين بلاگ هم خواهشمندیم نظرات مفيد خودتان را در ميان بگذاريد. بخصوص در زمينه سرويس های اضافی که مد نظر داريد. 

مهدی بوترابی

نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۸٤

پرشين بلاگ قصد دارد همراه با رشد تعداد کاربران برای حفظ رضايت کاربران از سرويس خود طی چند مرحله سيستم های نرم افزار خود را ارتقا دهد. اولين تغيير بر روی سيستم نظرخواهی (commenting) با موفقيت انجام شد، با اجرای اين سيستم شما ميتوانيد قسمت "نظرخواهی" را برای هر يادداشت بطور دلخواه فعال يا غيرفعال کنيد. برای اينکار بايد تغييراتی در قالب وبلاگ خود دهيد که ميتوانيد جزئيات آن را در این صفحه مشاهده کنيد.

 

لطفا نظرات خود را در مورد سيستم نظرخواهی برای ما ارسال کنيد.
منتظر تغييرات آينده سايت باشيد....

احسان

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :