وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٢٦ آذر ۱۳۸۳

سلام،
قسمت جديدی با عنوان اطلاع رسانی به پرشين بلاگ اضافه شد. در اين قسمت سعی خواهد شد تا آخرين اخبار و مقالات در مورد وبلاگ ها، پوشش داده شود. همچنين دو قسمت اخبار سايت و در رسانه ها نيز به پرشين بلاگ و اخبار آن تعلق دارد.
شما نيز می توانيد اخبار و مقالات خود را به آدرس info@persianblog.ir ارسال نماييد تا در اين قسمت منتشر شود. (خبر اصلی)

تغييرات گرافيکی نيز در سايت ايجاد شده است تا چهره جديد و زيباتری پيدا کند. منتظر نظرات سازنده شما هستيم.

درورد

نویسنده: پرشین بلاگ - سه‌شنبه ۱٧ آذر ۱۳۸۳

سلام

پرشين بلاگ در حال تجهيز و ارتقا سخت افزاری می باشد. برای کاهش زمان عدم دسترسی به سرويس، اين عمل در دو مرحله صورت ميگيرد و  در حال حاضر مرحله اول آن تمام شده و کاربران می توانند به وبلاگهای خود دسترسی کامل داشته باشند.

ضمن پوزش از وبلاگنويسان به خاطر اختلال در سرويس به اطلاع می رسانيم که پرشين بلاگ به منظور جلب رضايت کامل کاربران اقدام به يک سرمايه گذاری جدی در زمينه ارتقا سخت افزاری خود نموده است و پيش بينی ميکنيم قدرت و سرعت سرويس پرشين بلاگ پس از اتمام مرحله دوم تا هشت برابر افزايش پيدا نمايد.

با احترام
پرشين بلاگ

نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ٤ آذر ۱۳۸۳

سلام

همانطور که ميدانيد اخيرا يک تومار اعتراض به عملکرد وقيحانه موسسه نشنال جيوگرافی آغاز کرديم که با استقبال بسياری از ايرانيان همراه بوده و الان بعد از سه روز بيش از ۱۷۰۰۰ امضا جمع شده است.

در همين راستا يک بمب گوگلی هم می خواهيم درست کنيم. يعنی اگر همگی به يک صفحه لينک بدهيم باعث ميشود که رتبه آن صفحه در موتور های جستجو از جمله گوگل زياد بشود و در صدر جستجو ها برای کلمات Arabian Gulf يا Arabiangulf ظاهر شود و صفحه مورد نظر چيزی نيست جز بيان يک واقعيت که چيزی به نام Arabian Gulf وجود ندارد.

اين صفحه در آدرس http://arabian-gulf.org قرار دارد( خوب نگاه کنيد چون يک پيغام خطای معمولی نيست).

منتظر نظرات و همکاری شما هستيم

پرشين بلاگ

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :