وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٢

::رضا::

داشتم در مورد پرشين بلاگ و نگاه بيرونی به اين سرويس در اينترنت جستجو می کردم ديدم که  ما در بازار سهام BlogShares اول شديم ! من که از بازار سهام زياد سر در نميارم! چقدر ميارزه؟

ای کاش سهام BlogShares واقعی بود!

اينکه وقتی TOP 100 را اعلام ميکنند سرويس های MovabaleType و Blogger و LiveJournal بعد از ما قرار می گيرند خيلی جالبه!

نظر شما راجع به سهامی عام  شدن پرشين بلاگ چيه؟ آيا اين کار عمليه؟  اين يک سوال شخصيه و ممنون ميشم که نظراتتون را با من در ميان بگذاريد! مخصوصا وبلاگهای فعال در اين زمينه !

سربلند باشيد

::عطا::

پرشين بلاگ در ليست سرويسهای غير انگليسی زبان با يک رتبه ارتقاء در رتبه سوم قرار گرفته است و همچنين زبان فارسی بالاتر از زبانهايی همچون فرانسوي، اسپانيولي، آلمانی، ايتاليايی، چينی و روسی قرار گرفته است.
ضمن تبريک اين دستاوردها به همه کاربران سرويس پرشين بلاگ، آرزو داريم تا متوليان رشد و گسترش زبان فارسی قدر فرصتهای ايجاد شده را بدانند و با حمايت از شرکتهای خصوصی و مجموعه پرشين بلاگ، زمينه ارتقاء و رشد بيش از پيش را فراهم نمايند.

نویسنده: پرشین بلاگ - یکشنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٢

Milad Mobarak baad

نویسنده: پرشین بلاگ - یکشنبه ٦ مهر ۱۳۸٢
::پرشين بلاگ::

به علت مشکلی که برای يکی از سرورهای پرشين بلاگ رخ داده است، ممکن است در ساعات آينده در سرويس اختلالاتی به وجود آيد و وبلاگ نويسان نتوانند وبلاگهای خود را برای چند ساعتی به روز نمايند. ولي بازديد کنندگان مي توانند وبلاگها را مشاهده نمايند.
کارهايي که به منظور رفع اين مشکل بايد انجام شود به ديتا سنتر منتقل شده و آنها از دقايقی بعد، کار را شروع خواهند کرد.
گروه پرشين بلاگ، پيشاپيش از اين وقفه عذرخواهی می کند.
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :