وبلاگ مديران سايت
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٢
::بهرنگ::

سيستم جديد آرشيو که از دو ماه پیش آماده شده بود با تغییر سرویس دهنده پرشین بلاگ و تقویت زیرساخت هاي سخت افزاری برای استفاده عمومی فعال شد. در بخشهای راهنمای ویرایش قالب و ویرایش قالب آرشیو توضيحات لازم درباره تگهای (tag) جديد مربوط به اين سيستم و نحوه استفاده از آنها ذکر شده است. البته با توجه به قابليتهاي اين سيستم، بزودي راهنماي کامل تري بر روي سايت قرار خواهد گرفت.
از جمله مزايای استفاده از سيستم جديد آرشيو، دسترسي آسانتر خوانندگان وبلاگها به يادداشتهاي قبلي و همچنين فهرست شدن مطالب بايگاني شده وبلاگها در موتورهاي جستجو مي باشد. اميدواريم راه اندازي اين امکان جدید، جوابگوی نیازهای کاربران باشد.

نویسنده: پرشین بلاگ - شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٢
نویسنده: پرشین بلاگ - چهارشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٢
::عطا::

مدتي است که کاربران سايت با پيامها و نامه هاي خود نسبت به ثابت ماندن شمارشگر وبلاگ خود اظهار ناخرسندي مي نمايند. کاربران محترم دقت نمايند که شمارشگر، تنها براي وبلاگهايي که در قالب آنها از تگ <#hits#> استفاده شده است، فعال است. بنابراين شمارشگر کاربراني که از اين تگ استفاده ننموده اند، افزايش نخواهد يافت. کاربراني که مايلند از اين امکان سايت پرشين بلاگ استفاده نمايند، لطفاً تگ <#hits#> را در قالب خود قرار دهند (از طريق صفحه ويرايش قالب). شما مي توانيد اين تگ را در هر نقطه اي از قالب خود که مايليد، قرار دهيد.
نویسنده: پرشین بلاگ - دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٢
::رضا::

سلام

لازمه به اطلاع شما برسانم که الان در همه جای ايران افت شديد در سرعت دسترسی به اينترنت ايجاد شده که هيچ ربطی به پرشين بلاگ ندارد :)
اين افت سرعت چند تا علت ميتونست داشته باشه اما من فقط آخرين خبر کاملا موثق را می نويسم که يک سوپپچ آلکاتل مربوط به اتصال فيبر نوری به شيراز به بندرعباس که مربوط به اتصال ايران به شبکه FLAG از طريق بندر عباس به بندر فجيره دبی بوده است از کار افتاده است .

پايان خبر

اين همه خبر رسانی IT داشتيم هيچ کدوم هيچی نگفتن!
پس فردا که يک خبر گزاری IT راه انداختيم نگيد انحصار انحصار ....
نویسنده: پرشین بلاگ - یکشنبه ٧ اردیبهشت ۱۳۸٢
::رضا::

سلام
از چند ساعت گذشته اختالاتی از قبيل درخواست رمز سيستم برای ديدن وبلاگ و يا تبليعات و نيز عدم امکان بازسازی وبلاگ وجود داشت که علت آن تغييراتی بود که در ساختار امنيتی سيتم اعمال می شد.
با توجه به ضرورت رسيدگی فوری به مسايل امنيتی سرور امکان خبر دهی وجود نداشت که از اين بابت عذر می خواهم.

سربلند باشيد
نویسنده: پرشین بلاگ - پنجشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳۸٢
::پرشین بلاگ::

پرشين بلاگ، اولين ارائه دهنده خدمات غير انتفاعي وبلاگ فارسي است که با هدف رشد و گسترش فرهنگ ايراني و زبان فارسي در اينترنت و ارتقاء فن آوري ارتباطات و اطلاعات در طول يکسال گذشته فعال بوده است.
در آستانه يک سالگي پرشين بلاگ شاهد حضور سرويس دهنده جديدي در عرصه وبلاگهاي فارسي هستيم که اين حضور به دلايل نا معلوم همراه با موجي از حملات مخرب تبليغاتي و رسانه اي عليه پرشين بلاگ بوده است که از ديد ما امري بديهي و گذرا مي باشد.
پرشين بلاگ به عنوان يک گروه حرفه اي و پيشرو در زمينه فن آوري اطلاعات وقت خود را صرف منازعات لفظي و مطبوعاتي نخواهد کرد و توجه خود را معطوف به حفظ و نگهداري وبلاگهاي کاربران و پيشرفت خدمات خود مي نمايد. اولويت دادن به تقويت زير ساختهاي فني در کنار ارتقاء رابط کاربر از ملزومات چنين پروژه هايي است.
با توجه به بروز مشکلات فني و ضعف مشهود امنيتي سرويس دهنده تازه وارد، گروه پرشين بلاگ در راستاي اهداف ذکر شده، آمادگي خود را براي رفع ايرادات فني و ميزباني اين سرويس دهنده اعلام مي دارد تا مانع سلب اعتماد وبلاگ نويسان به سرويس دهندگان ايراني شود.

با آرزوي رشد روز افزون حضور زبان فارسي در اينترنت و پيشرفت خدمات فن آوري اطلاعات

گروه پرشين بلاگ
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :